Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tapasztalatok harmadik baba...

Tapasztalatok harmadik baba szülésével kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Harmadik babámmal vagyok várandós(38khm). Azt hittem, hogy biztosan tudni fogom ha elérkezik az idő de most vagyok a legbizonytalanabb.

Múlt hét szerdàn a méhszáj értékem 2111 lett, előtte pár nappal még 2000 volt. Vasárnap óta több darabban elkezdett távozni a nyákdugó.Azóta rendszertelen fájásaim vannak, hol erősebb hol gyengébb, őszintén megmondva nem tudom mikor van az a pont amikor már be kellene menni a kórházba. Rettenetesen kivagyok merülve, két napja éjszaka többször felébredek a fájásokra. Ma voltam nst-n és vizsgálaton ahol nem az én orvosom vizsgált(pénteken tud fogadni betegség miatt). Emlìtettem neki a nyákdugót amire az volt a válasza, hogy biztos elnéztem és a méhszáj érték 3000.Viszont a baba feje bevan ékelődve és a magzatburok feszes és megtartott(ezt nemtudom hogyan kellene értelmeznem, vagy mit is jelent ez rám nézve). Nem volt valami kedves, inkább lekezelően lerázott ezért nem is kérdeztem meg ezt tőle. Az előzményekhez hozzátartozik, hogy a másik kettő gyerekemnél csak az oxitól voltak rendes fájásaim. Az első babámat indìtották terminus túllépés miatt. A másodiknál szivárgott a magzatvìz(38) de a fájások nem jöttek vagy ha jöttek is össze-vissza ezért kaptam ott is oxit. Most nagyon bizonytalan vagyok, egyáltalán hogy lehetséges a mostani zárt méhszáj értékem ha egy hete egy ujjnyira voltam nyitott? Akinek van bármilyen tapasztalata azt nagyon szìvesen meghallgatom!


2022. nov. 30. 18:06
 1/1 anonim ***** válasza:
75%
Én is most várom a harmadik babankat, bar meg nagyon pici, viszont a 2. Kislanyomnal minden termeszetes modon tortent a vajudas, szules korul, ezert hidd el, ha mar azt erzed, hogy rendszeresek, szabalyos idokozonkent jonnek a fajasok, amikor a derekad, hasad majd leszakad, faj, akkor van itt az ido. Nem lehet osszeteveszteni egy joslofajassal. Nyugalom, es bizz az osztoneidben, tudni fogod.
2022. nov. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!