Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van vajon összefüggés aközött,...

Van vajon összefüggés aközött, hogy milyen erősségű a menstruációm és milyen erősen fogok vérezni szülés után?

Figyelt kérdés
Mindig gyengén véreztem és 2-3 nap alatt lezajlott, amíg menstruáltam. Most próbálok készülni a szülésre, de nem tudom, mire számítsak, mennyire erős vérzésre. Vettem már eldobható bugyipelenkát és vastag szülés utáni betétet, illetve van itthon szárnyas betét is. Csak ezekhez akkora bugyi is kell, amiből nem lógnak ki, nekem meg inkább keskenyebbek vannak, amiben tisztasági betétet is használok.
2022. dec. 8. 22:49
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Akkor szerintem egyelőre hagyom ezt a mennyiséget, amit eddig megvettem előre, aztán ha szükséges, inkább utólag veszek még, mint hogy feleslegesen álljon otthon utána.
2022. dec. 9. 15:21
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Én 10es vagyok, csak ilyen elefántméretű beteteket vittem,azt hittem,durvabb lesz. Az ejszakait ugy hozattam be magamnak a ferjemmel.
2022. dec. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem sem kell nagy mennyiséget felhalmozni semmiből. Gondold végig neked mi lenne kényelmes szerinted. Én azt hittem a pelenka ciki lesz, de nagyon jó választás volt és a legkevésbé sem ciki! Kisebb mennyiséget vegyél mindenből és tartsd meg a csomagolását, hogy tudjál valakit küldeni érte, ha kell még.

Nekem teljesen kaotikus volt a vérzésem szülés után. 2 napig használtam pelenkát, utána inkontinencia betétet eldobható bugyival, majd a sajátommal kb. 1,5 hétig. Olykor már sok volt, de én ezt éreztem biztosnak, mivel volt olyan egy-két nap, amikor alig véreztem, aztán egy szoptatás után ömleni kezdett és akkor jó volt, hogy az volt bent. Szóval nekem nem volt olyan kiszámítható, mint menstruációnál.

Ne izguld túl, az első 1-2 nap sokk és fura, utána megszokod. :)

2022. dec. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
13-as, köszönöm a te tanácsaidat is! :)
2022. dec. 10. 12:04
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!