Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Jahn Ferenc Délpesti kórházról...

Jahn Ferenc Délpesti kórházról szülés közbeni és utáni ott tartózkodás vélemények?

Figyelt kérdés
Milyen az ellátás, a szoba, az ott dolgozók? Csomó rosszat hallottam róla.

2022. dec. 9. 16:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet jelentkezni szülőszoba látogatásra. Én voltam, engem megnyugtatott, nekem tetszett a hely, barátságos volt mindenki. 2 ismerősöm szült ott az utóbbi 1 évben, rosszat nem hallottam tőlük. Én majd januárban fogok szülni, ha neked még aktuális lesz, megírom, hogy milyen volt 😀
2022. dec. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen aktuális lesz bőven, köszönöm a válaszod😊
2022. dec. 9. 18:34
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Minden rendben volt, szülőszobák szépek jól felszereltek és hangulatosak (labda, kád ilyesmik vannak), és a gyerekágyas szobák is kulturáltak (2 agyasban voltam). Szülésznők, orvosok kedvesek voltak akikkel én találkoztam. Oxitocinnal, inditással nem fukarkodnak, de szerintem ez más kórházban is így van ahogy hallottam másoktól. Gázos érzéstelenítőt lehet kérni.
2022. dec. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia, van Facebook csoport is, Jahn Ferenc kórházban szülök/szültem, valami ilyesmi a neve🙂
2022. dec. 10. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! :)
2022. dec. 10. 12:34
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok, hoztam a beszámolót, ahogy ígértem :)

Nagyon pozitív szülés élményem volt. Az első gyermekem a szent imre kórházban szültem, hát a bánásmód ég és föld. Meglepő módon a Jahn került ki nálam győztesként:)

Magas vérnyomás miatt 1 héttel a kiírt dátum előtt kellett indítani. Befeküdtem szerda este, felrakták a ballont. Másnap leszedték, 2 ujjnyira tágultam. Reggel fél 8kor felkentek valami méhszájérlelő zselét. Sajnos nem jöttek fájások, és nem tágultam tovább. Délután 3kor mondták, hogy választhatok, vagy most burokrepesztés, de akkor nagy eséllyel császár lenne a vége, vagy várunk másnap reggelig, mert szerintük minden adott lesz addigra ahha, hogy hüvelyi úton szülhessek. Természetesen beleegyeztem, hogy várjunk. Péntek reggel negyed 10kor burkot repesztettek, 11kor oxytocint kötöttek be, és bár iszonyatos fájdalmaim voltak, de fél 5re megszületett a kisfiam. A szülésznő végig mellettem volt, olajokkal masszírozott a férjemmel felváltva, vajúdhattam kádban, kaptam gázt. Rengeteg tanáccsal ellátott, hogy mikor milyen pozícióban mit csináljak. Azokról, akikkel abban a 2-3 napban találkoztam (orvosok, szülésznők, stb), elmondható, hogy mindenki nagyon kedves, segítőkész, és teljes mértékben támogatják a kismamát.

Most a gyerekágyas részen vagyunk, itt is nagyon aranyos mindenki. A csecsemősökre szokták mondani, hogy ilyenek -olyanok, nekem nem volt bajom velük. Ha van kérdésem, válaszolnak, nyilván nem fognak körülugrálni. :)

Ja, és lehet kérni, persze pénzért 1 vagy 2 ágyas szobát. Én nagyon ajánlom, nekem minden pénzt megér, hogy csak kettesben vagyok a kisfiammal :)

2023. jan. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a beszámolót, gratulálok a kisfiadhoz!:)
2023. jan. 15. 22:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!