Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kihuzhatom még 1 hétig?

Kihuzhatom még 1 hétig?

Figyelt kérdés

Ebéd után kb.40percig 5perces fájásaim voltak, elég erőssek, kb.20-30mp-ig tartottak, aztán járkálásra beritkultak. Aztán du.5után megint, kb. fél órán át aztán megint ritkábbak. Most semmi egyenlőre csak 1-1 kósza fájás. Szerintetek lehet ebből napokon belül baba vagy csak "ijesztege"? :-D 2hete cg:1000 volt

Az ebéd utániak elég komolyak voltak,3.baba de ilyet nem tapasztaltam eddig egyikkel se.Elsőt indították,másodikkal a víz folyt el.36hetet töltöm hétvégén.


2010. okt. 1. 20:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Másodikkal én is így voltam az utolsó 3 hétben, szóval húzhatod még...

Másfél órán át 5 percesek, aztán leálltak...

Ha csak 20-30mp, az jósló. Bár ezt Te is tudod. :o)

2010. okt. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sose lehet tudni, lehet, hogy még bő egy heted van, de lehet, hogy akár pár napon belül is megérkezik :) Mindenkinél máshogy jelentkeznek a fájások.
2010. okt. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen első,20-30mp miatt én is jóslora gondolok.Meg vagy 2szer éreztem a derék görcsöt és fájdalmat a combba lefelé.Csak beijdtem:-DDD

De nagyon!!!

2010. okt. 1. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!