Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 32 hetesen lehetnek jóslóim?...

32 hetesen lehetnek jóslóim? és 2 napja keveset mozog a picim. Kihúzhatom legalább 37 hétig?

Figyelt kérdés
2009. júl. 10. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:

igen,lehetnek jóslóid.sokat pihenj,és szedj magnéziumot(37.hétig)

a baba meg nem mozog minden nap ugyanúgy!de figyeld,és ha úgy érzed hogy nagyon keveset mozogj,menj el az orvoshoz.

2009. júl. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehetnek jóslóid, és miért ne húzhatnád ki végig?

Nekem is ilyen tájt kezdődtek a jóslók, majd elmaradtak. A baba meg hol sokat mozog, hol keveset, érzik a frontot, és nekik sem minden nap egyforma.

NE parázz, én még 8 napot túl is hordtam:-)

2009. júl. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

En a 33.hettol josloztam es megis tul hordtam 11 nappal a kisfiamat.Szoval ne aggodj.

A mozgas sok mindentol fugg:vagy a frontok befolyasoljak,de mivel egyre nagyobb egyre kissebb helye van neki bent.

Amig a vizsgalatokon minden oke addig ne parazz mert a pici megerzi:)

Szep es nyugodt baba varast.

2 hetes baba anyukaja

2009. júl. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nyugi, ki fogod húzni. Mondjuk tudom, hogy nehéz ilyenkor ezt elhinni, én is ugyan így voltam, de semmi nem történt és most 39+5 hetes vagyok, még mindig nem szültem meg. 2 nap múlva megyek a kórházba, remélem már szülni:) Ne aggódj, attól, hogy vannak jóslóid még túl is hordhatod. Az meg, hogy keveset mozog egy dolog, ennek több oka is lehet, meleg van, front van, vagy csak az nap kicsit lustibb, van ilyen. A lényeg, hogy minden nap érezd a magzat mozgást, ha legalább egy picit mozog akkor nincs gond. Pihizz sokat és nyugalom semmi baj nem lesz!

2009. júl. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!