Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Magzatvíz jöhetett belőlem? Sos!

Magzatvíz jöhetett belőlem? Sos!

Figyelt kérdés

Pár órája nézte az orvos a méhszájam, zárva van. Most pedig jött egy kis víz szerű valami belőlem, utána pedig sötétbarna vérszerű valami is.

Első baba, így nem tudom mi ez. A korház elég messze van, kb. egy órányira. 37 hetes vagyok.


2010. okt. 1. 21:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Azóta is folyik onnan valami?
2010. okt. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem induljatok be a kórházba!

Több mint valószínű,hogy magzatvíz és nyákdugó távozott.Nálam is így indult aztán pikpakk meglett a babám...első babás anyuka voltam.

2010. okt. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem, most semmi.. De az előbbi az kb. 3-4cm átmérőjű foltot hagyott. Ráadásul ez az alvadt vér is fura.. egész terhesség alatt egy csepp vér sem jött belőlem :-( Lehet hogy a méhszájvizsgálattól volt? De eddig attól sem volt ilyesmi.
2010. okt. 1. 21:50
 4/8 A kérdező kommentje:

A dokim azt mondta, hogy a nyákdugó egy "takonyszerű" valami. Tényleg ilyen jellegzetes?

Ja és párszor olyan nyilallást éreztem a hüvelyemben, mintha egy pillanatra kést szúrnának bele. De lehet hogy a baba nyomkod valamit. Előbb értünk haza a dokimtól :-(

2010. okt. 1. 21:51
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem közeleg a szülés ideje. Pihenj, aztán meglátod. Ha szivárog, folyik a magzatvíz menned kell a kórházba.
2010. okt. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Most én is várok, meglátjuk.. A dokim pont ma mondta, hogy még zárva a méhszáj, nincs közel a szülés..
2010. okt. 1. 21:58
 7/8 anonim ***** válasza:

Ennyi idős terhesen haza érve a dokitól az első a wc volt mert pisilnem kellett.

Hát potty a nyákdugóm is elment közben. Víz nem jött. 4 nap múlva megszületett a tündéri pici lányom.

Ja, akkor nekem is azt mondta hogy zárva vagyok.

2010. okt. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk mindig elmondják a kórházban, hogy méhszájvizsgálat után a terhesség vége felé természetes jelenség ha vérzik a kismama, ettől nem kell megijedni! A szülésznőm mondta, hogy onnan tudom, hogy magzatvíz szivárog, hogy legalább már két betétet eláztattam, ez van abban az esetben ha magasan reped a burok, ha lenn reped akkor pedig csak egy zuttyanást :-) érzel meg, hogy ömlik a víz! Írtad, hogy nyílhalást éreztél a hüvelyedben: valószínűleg a baba nyomkodott olyan helyen és szerintem ekkor ürülhetett egy kis vizelet észrevétlenül. Sajnos ez velem elég gyakran előfordul. Ha fájásod lenne azt nem a hüvelyedben éreznéd, hanem a hasadban ill. derekadban ilyen sugárzó és éles, de kiterjed a méhed minden részére nem csak egy pontra! Belinkelek neked egy oldalt ahol le van írva mik a téves jelek, olvasgasd, nagyon jó: [link]


3,4,5,6 fejezet a legjobb! Üdv! Könnyű szülést kívánok! Egy 13 hós kisfiú anyukája ill. 36 hetes kismama ;-)

2010. okt. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!