Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kinek hogyan alakult a 3.szülé...

Kinek hogyan alakult a 3.szülése? Bővebben lent. Mielőtt a torkomnak ugrotok, csak kíváncsiság miatt kérdezem

Figyelt kérdés

Az első lányom indított szülés volt, este 20óràtól màsnap 12.15ig tartott (kb.16ora)

A középső lányomnàl reggel 4:30kor folyt el a magzatvíz, este 22:59kor született meg. (Kb. 19óra)

A 3.gyerkőc még pocakban van. Viszont amíg mi szülni megyünk majd apàval, addig a barátnőmmel lesznek a lányaim, és eléggé aggódik ő is, és mi is, mert 2-3honapos lesz a babája amikor én szülni fogok.

Illetve ti mikor indultatok a kórházba? Tőlünk 40perc a kórház, és nem tudtam egyik szülésnél sem tagulni 🫤

Koszon ha leirjatok a tapasztalataitokat



2023. jan. 4. 19:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Első szülés: 17:50kor jött az első fájás, 19:00kor mentem be a szülőszobára, akkor már 4 ujjnyira nyitva voltam, 19:50re született meg a lányom. (itt már alapból bent voltam a kórházban)


Második szülés: Ott is olyan estre 6 körül kezdődtek a fájások, pontosan nem emlékszem.. az előző szülésemból kiindulva, siettünk is be, nehogy útközben szüljek meg 😀 2-3 perces fájásokkal értünk be, 21:10re meglett a másik lányom.


Harmadik szülés: na a harmadik lányom nagyon nem sietett kifelé, szóval ott úgy indították meg. Reggel 6kor kötöttek az oxyra, fél 10ig kb semmit nem éreztem, még aludtam is. Fél 11kor már mondtam a férjemnek, hogy én ezt már nem bírom, 20 perc múlva meg is született.

2023. jan. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

En csak arra tudok valaszolni,hogy mikor indultunk a korhazba,mwrt csak 2 gyerekem van...

Tolunk is kb 40 perc a korhaz,10 perces fajasokkal indultunk el.ferjem a 40 perces utbol csinalt 25 perceset,hiaba mondtam,hogy ne rohanjon,o jobban panikolt mint en 😅

2023. jan. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Első 2 szülésem kb. 6-7 óra volt az első érezhető méhösszehúzódásoktól számítva. Ebből 5 óra volt kórházi, és kb. 3 óra volt komolyan fájdalmas. Szerintem túl korán mentem be, ma már később mennék.

A harmadiknál már éjféltől keményedgetett a hasam, de nem volt feltünő igazán, hajnal 4-kor kezdett gyanús lenni a dolog, hogy ebből talán szülés lesz, és 7-kor meg is született a baba. Eleve kórházban voltam már akkor a terhespatológián, szülőszobára 5-kor kerültem, fél 6-tól voltak komolyak a fájások, a férjem 6-ra ért be. Szóval minden feleannyi idő volt, igaz, 5 héttel hamarabb jött az a baba. Délelőtt 10-re már otthon is volt a férjem.

Ha el tudsz lazulni otthon, nem félsz, bízol a testedben, és abban, hogy időben beérsz, akkor én a helyedben akkor mennék be a kórházba, amikor már a fájasok olyan erősek, hogy nem szívesen beszélsz már közben.

A barátnőd illetve ti miért aggódtok? Nem bízik abban, hogy kisbaba mellett el tudja látni a bébiszittelést?

2023. jan. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!