Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kb. 2,5 éve volt császármetszé...

Kb. 2,5 éve volt császármetszésem, alhasi fájdalmaim vannak. Összenövésre gyanakszom?

Figyelt kérdés

Voltam gasztrósnál, mert puffadok is, kiderült, hogy tejfehérje és tojásfehérje érzékeny vagyok. 2 hónapja diétázom, kolonoszkópiám is volt, semmi rendelleneset nem látott. Az alhasam továbbra is fáj, a császárheg környékén különösen. A pisilés is nehézkes jó ideje, úgy értem nyomni kell, hogy ürüljön. Vérvételem negatív eredményt hozott. Nőgyógyásznál már jártam egyszer, de csak UH volt.

Gasztrós szerint a szigmabélnél összenövés lehet.


Voltam hegmasszázson is, és a masszőr szerint is gyanúsan be van húzódva a heg bal oldalon.

Arra volnék kíváncsi, hogy okozott-e valakinek hasonló tüneteket összenövés? Megoldást talált rá? Laparoszkópos műtét segített?



Előre is hálásan köszönöm!


2023. jan. 27. 15:58
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nyáron csak azért derült ki, hogy összenövéseim lettek, mert más miatt volt laparoszkópiás műtétem. Szerencsére semmit nem éreztem belőle. Viszont hallottam már, hogy tud alhasi fájdalmakat okozni. Az a baj ezekkel, hogy máshogy tényleg nem deríthető ki, hogy van-e összenövés, csak ha vágnak. Húgyúti fertőzéseket is kizárták?
2023. jan. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, kismilliószor volt már vizeletvizsgálat is, nem is fáj vagy szúródik arrafele. Urológushoz azért még elmegyek, hátha valami egyéb elterés van pl. lejjebb csúszott ott bent valami és az nyomja a hólyagot.
2023. jan. 27. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!