Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Létezik olyan, hogy elfolyik...

Létezik olyan, hogy elfolyik a magzatvíz és nincsenek fájások egyáltalán?

Figyelt kérdés

Most este zuhanyzás közben valami folyt 😄

Vizelési ingert éreztem előtte, viszont se pisi színe, se szaga nem volt. Végigcsorgott a lábamon, a vizelési inger elmúlt és ennyi.

Máskor is pisiltem már zuhanyzás közben, de az esetek 80-90%-ában ugye érezni a pisiszagot, illetve a hasam is befeszült utána, ami most nem.

Lehet, hogy ez magzatvíz volt?

Létezik, hogy utána nem jön fájás sem meg semmi?

Vagy magzatvíz elfolyás után mit éreztetek? Mennyi idő múlva? A baba mozgékonyabb volt, fájt a hasatok vagy ilyesmi?


2023. jan. 29. 22:08
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:

Kedden lesz NST ismét, azt megvárjam, ha addig nem indul be semmi? Vagy reggel vegyek a dm-ben ilyen magzatvizes betétet, hátha szivárog még minimális valami, amiből rájövök a válaszra?

A hét közepén NST-n se volt fájás, a méhszáj is 3000 volt.

38. hétben vagyok

2023. jan. 29. 22:10
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem semmi fájás nem jött magzatvíz elfolyás után. 6 órát vártak, majd kaptam oxit. Na, attól már volt fájás.
2023. jan. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

A szivárgó magzatvíz nem folyik végig a lábadon, szó szerint csak szivárog, a bugyin hagy egy kis foltot.

Ha a magzatvíz elfolyt, akkor irány a kórház, hisz a baba nem lesz el napokig magzatvíz nélkül.

Egyébként meg a pisinek sincs mindig erős szaga, pláne ha sok vizet ittál.

2023. jan. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem először kis adagokban jött, utána folyt, aztán megint adagokban, az elsőtől számítva kb 5 óra múlva kezdett pici fájásom lenni (mondjuk ezek 5 percesek voltak már)
2023. jan. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Akár 24 óra is eltelhet, mielőtt megjelennek a fájások, különösen ha csak szivárog, mivel a magzatvíz még folyamatosan termelődik belül.

Legjobb, ha most lefekszel aludni (egy betéttel), hogy kipihent legyél a szülésre. Az rengeteget számít abban, hogy könnyebb legyen a szülés.

2023. jan. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem este elfolyt a magzatvíz, hasonló módon mint ahogy te leírtad. De nem volt mellé semmilyen fájdalom. Rá 2-3 óra múlva kezdődtek a fájások csak.

Szerintem is irány a kórház, a babának nem jó magzatvíz nélkül!

2023. jan. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
55%

Oxi előtt maximum 12 órát várhatnak, ha tényleg elfolyt a magzatvíz.


Holnap reggel beugranék a kórházba, hogy nézzenek rá. Nem várnék keddig.

2023. jan. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Minél hamarabb menj orvoshoz. Ha tényleg magzatvíz, nem kell, hogy fájás kísérje.

Lehet, hogy vaklárma, de inkább nézzenek rád.

2023. jan. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%

Ha szivárog akkor még fog csurogni.


Nekem konkrétan kiöntött mint a vezúv, tetejében az ágyban. De nem kell miatta rohanni a kórházba, én du 5-kor mentem be. Másnap 9-kor indítottak, mert fájásaim a kanyarba sem voltak.

2023. jan. 30. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
A magzatvíz elfolyása után kicsivel nekem mondjuk voltak már fájásaim, bár nem túl erősek. 3 órával később bementünk a kórházba, na ott rögtön elmúltak és órákig nem is kezdődtek újra (oxit szerencsére nem kaptam). Szóval még így is lehet. Folyamatosan szivárgott a magzatvíz, ez is megkülönböztette a vizelettől.
2023. jan. 30. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!