Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Gyermekágyi vérzés után/alatt...

Gyermekágyi vérzés után/alatt menstruáció?

Figyelt kérdés
Van valaki, aki velem hasonlót tapasztalt? 5 hete szültem természetes úton. Múlt hétvégén azt hittem elmúlik a vérzés, kezdett gyengülni, majd kedden vagy szerdán teljesen megszűnt. Ez tartott 1 napig, semmi vérzés és következő nap megint elkezdődött. Élénkpiros, kb menstruáció jellegű, kissé alhasi fájdalommal jár. Ez már menses lehet? Ha a 6 hét letelte után nem javul, mindenképpen felkeresem az orvosomat.
2023. febr. 3. 06:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Én még gyermekágyinak mondanám.

Nálam 8hétig tartott és volt benne egy két nap szünet.

2023. febr. 3. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is igy volt. Így az 5.héten. elmúlt 2 napra, ujra megjött élénken. Megint szünet, megint vérzés.


Ez még nem a mensi.

2023. febr. 3. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ilyen volt, elmúlt 6 hét után, aztán még 2 hétre visszajött. De elvileg nem volt semmi bajom. Megjönni csak 6 hónap után jött meg.
2023. febr. 3. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Most cseréltem betétet és 2-3 db kb szőlőszem nagyságú alvadt vér jött pisi közben. Kezdek aggódni :( plusz ez az enyhe fájdalom.... :(
2023. febr. 3. 07:18
 5/12 anonim ***** válasza:
Akkor feltétlenül nézesd meg magad dokival.
2023. febr. 3. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ez még a gyermekágyi.Amúgy nekem a 3.gyerekkel 8 hétig tartott,az utolsó hét az ilyesmi volt,hogy hol volt valami,hol semmi.Majd 1 hét szünet után megjött az első rendes menzeszem,és utána rendszeresen mint előtte 28 napos ciklusaim lettek.Pedig igény szerint szoptattam,és sokáig volt is tejem,20 hónapig szoptattam.
2023. febr. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Mindkét szülésem után az 5. hét vége felé jött meg, így ép is kellett csúsztatni a 6 hetes kontrollt. Biztos az volt mindkettő mert utána már rendszeresen jött meg.

(Mindkét lányom tápszeres volt az elejétől kezdve)

2023. febr. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Felhívtam az orvosomat, azt mondta valószínű menzesz, de kedden megyek hozzá, megnézzük. De olyan létezik, hogy 1 nap szünet után egyből megjön? Mondjuk szagra semmiképp sem gyermegágyi, hanem normál vér, mint menzeszkor
2023. febr. 3. 14:24
 9/12 anonim ***** válasza:
Azóta is vérzel folyamatosan?
2023. febr. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Igen, menzes szerű vérzés
2023. febr. 3. 16:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!