Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Gyermekágyi vérzés után/alatt...

Gyermekágyi vérzés után/alatt menstruáció?

Figyelt kérdés
Van valaki, aki velem hasonlót tapasztalt? 5 hete szültem természetes úton. Múlt hétvégén azt hittem elmúlik a vérzés, kezdett gyengülni, majd kedden vagy szerdán teljesen megszűnt. Ez tartott 1 napig, semmi vérzés és következő nap megint elkezdődött. Élénkpiros, kb menstruáció jellegű, kissé alhasi fájdalommal jár. Ez már menses lehet? Ha a 6 hét letelte után nem javul, mindenképpen felkeresem az orvosomat.
2023. febr. 3. 06:51
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nekem igy volt mikor a lanyomat szultem...azonnal megjott a menzeszem,ahogy elmult a gyermekagyi verzes....es nekem is alvadt veres volt...konkretan akkora alvadt ver esett ki belolem mint egy alma...megijedtem nagyon,de szerencsere semmi baj nem volt
2023. febr. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Hú, az nem semmi. Nekem azért akkora nem volt hála égnek. Kíváncsi vagyok mit mond a doki
2023. febr. 5. 00:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!