Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Gyermekágyi vérzés vagy...

Gyermekágyi vérzés vagy menstruáció?

Figyelt kérdés
Hét hete szültem, már legalább három hete kimaradt a gyermekágyi folyásom, ma azonban véreztem (kis mennyiség, élénk piros vér). Voltam már a hathetes kontrollon, azt mondta a nőgyógyászom, hogy mivel szoptatok, nem valószínű, hogy rögtön menstruálni fogok. Szerintetek ezt most akkor mire véljem? Köszönöm a válaszokat!
2021. máj. 8. 18:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Megjöhetett igen. A szoptatás nem garancia rá, hogy ne jöjjön meg, csak valószínüsíti. Nekem is megjött az első hónapban, hiába szoptattam.
2021. máj. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

En is szoptattam, fogamzásgátlót is szedtem, nekem is azt mondták nem fogok verezmi míg ezek közrejátszanak.


7hetesen megjött, utána pedig mindig 28-30napra.

2021. máj. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az első gyerek után a 2. hónaptól kezdve rendszeresen megjött szoptatás mellett. A második gyereknél a 6 hetes kontrollra már úgy mentem h szerintem menstruáltam. Abbamaradt a gyermekágyi vérzésem, majd 3-4 napra rá élénk piros vérzésem volt olyan kis hártyadarabokkal. Más tünetem nem volt, 4-5 nap alatt lecsengett. Mondtam a dokinak, aki megvizsgált és mivel semmilyen rendellenességet nem talált, így nagy valószínűséggel az volt. Persze ez idő alatt is szoptattam.
2021. máj. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszaitokat! :)
2021. máj. 8. 21:26
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen az egyik gyerek után, fogalmam sincs az mi volt, mert utána nem jött meg többször (csak egy év múlva, amikor már csak napi 2x szoptattam). Aztán később olvastam olyat is, hogy előfordul, az első megjön, aztán nem. És persze olyan is van, akinek intenzív szoptatás mellett is megjön rögtön rendszeresen. Akkor kisebb a legkisebb az esélye, ha éjszaka is szoptatsz 2-3 óránként, de akkor is ez csak esély. Szóval védekezni mindenképp kell.
2021. máj. 9. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!