Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tényleg választhattam volna...

Tényleg választhattam volna császárt?

Figyelt kérdés
7 éve volt császárom,már elég régen,most decemberben simán szültem. nem volt orvosom. viszont itt írták páran,hogy császár előzménnyel választhattam volna császárt. ez igaz? mert ezt senki nem mondta nekem. és időpontos lett volna? mert elég bonyolult volt szinte naponta bejárkálni kórházba szülni,végül túlhordtam mire elindult. tervezünk még egyet,de ezt 2 gyerekkel,itt lesz egy kisgyerek is,még nehezebb lesz összehozni. ha volt császárom,de legutóbb sima szülésem,akkor már semmiképp nincs beleszólásom?( persze nem csak a vizsgálatok miatt,semmiképp nem akarok még egy szülést)
2023. febr. 6. 05:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
A fogadott orvosi rendszerben igen, egyébként ez nem választás hanem orvosszakmai szempontok alapján meghozott döntés. Gyakorlatilag ma magánkórházban van lehetőség választani.
2023. febr. 6. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
28%
Akkora hülyeségeket beszéltek! Egy császár után simán szólhatsz h a következő is az lesz!meg az állami is elfogadja mert nem fog kockáztatni ,h barmi bajotok legyen!
2023. febr. 6. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
Hát látod hogy nem, és egyébként nem is indokolt.
2023. febr. 6. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
43%
Néma gyereknek anyja se....
2023. febr. 6. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
55%

7 év azért elég sok idő, hogy egy második szülés ne jelentsen veszélyt a császárhegre.


Volt egy évfolyam tarsam akivel ugyan ez volt. Szóval ez a vbac nem annyira ritka.


Egyébként meg nem tudom mit kell pörögni. Más a két kezét osszeteszi, hogy természetesen úton szülessen meg a gyerek.

2023. febr. 6. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
35%

Semmit nem jelentenek az évek!!

De ha a kerdező kinyitja a szaját akkor császározták volna!

Egyébként mindenkinek a saját döntése hog, hogy akar szülni!!!

2023. febr. 6. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer sem került szóba gondozáskor?????


Nekem 2 sima hüvelyi után is téma ( mert most indokolt a csàszàr, de esetleg megpróbálhatom hüvelyi úton, csak màs kórházban, nem is tudom akarom-e—>iker)


Nem tudom elképzelni, hogy császàr előzménnyel nem volt szó a protokollról vbac esetèn is.


Egyébként nálunk átbeszélik.


Alapjàraton hüvelyinek indul, de ha az anyuka nagyon nem akarja, nem kényszerîtik.

2023. febr. 6. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
40%
7 év olyan sok idő, hogy nem is számít. Ugyanúgy tekintenek ilyenkor a 2. terhességre mintha az első lenne. Amúgy nálunk sok a császár, mert kényelmesebb az orvosnak. 2 hét múlva fogok szülni, de én örülök, ha megúszom a császárt. Második gyerekem lesz, az első is sima szülés volt (az orvos már császározott volna 2 óra múlva indokolatlanul, de szerencsére a fiam gyorsabb volt).
2023. febr. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
88%
Sok függ attól, hogy melyik kórházba mész. De amúgy legközelebb hivatkozhatsz arra, hogy szokott fájni a heged és akkor lehet, hogy kiirnak császárra.
2023. febr. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
69%
Császár után 36! hetes 3,5 kg-os halott baba. 18 óra alatt oxitocinos indítással, nem császároztak, nem választhattam volna! Utána is szültem még simán. Amúgy az ikreknél se választhattam, ha jó a fekvésük simán kellett szülni (mondjuk érdekes vége lett, egyik simán született, majd a másik császárral). Na nem egyszerű szüléseim voltak. De van gyönyörű 4 gyerekem (felnőttem).
2023. febr. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!