Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tényleg választhattam volna...

Tényleg választhattam volna császárt?

Figyelt kérdés
7 éve volt császárom,már elég régen,most decemberben simán szültem. nem volt orvosom. viszont itt írták páran,hogy császár előzménnyel választhattam volna császárt. ez igaz? mert ezt senki nem mondta nekem. és időpontos lett volna? mert elég bonyolult volt szinte naponta bejárkálni kórházba szülni,végül túlhordtam mire elindult. tervezünk még egyet,de ezt 2 gyerekkel,itt lesz egy kisgyerek is,még nehezebb lesz összehozni. ha volt császárom,de legutóbb sima szülésem,akkor már semmiképp nincs beleszólásom?( persze nem csak a vizsgálatok miatt,semmiképp nem akarok még egy szülést)
2023. febr. 6. 05:46
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ha fizetsz érte magánban a te döntésed hogy hogyan szülsz, ha az államit választod akkor az adott orvos dönti el.
2023. febr. 8. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!