Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hánykor indult be a szülésed...

Hánykor indult be a szülésed és hogyan?

Figyelt kérdés
tapasztalatokra lennék kiváncsi, mert olvasom mindenhol, hogy főleg ejszaka és hajnalban szoktak megindulni a szülések, igaz ez? elsővel nekem is éjfélkor folyt el a viz.
2023. febr. 13. 11:44
 1/8 anonim ***** válasza:

Az elsőnél éjfél körül kezdett szivárogni a víz, délre lett meg a baba.

A másodiknál hajnali fél 6 körül voltak jóslók, elég rendszeresen, de zuhanyzásra elmúlt. Utána délután 5 körül kezdődött újra, este 11-re lett meg a baba.

2023. febr. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem az elsőnél indítottak, de a másodiknál kora du. kezdődtek a nagyon-nagyon enyhe fájások. 9-től kezdett igazán bedurvulni, éjfél után született meg.
2023. febr. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
első baba, reggeli ctg-n rendszeres fajasokat mutatott a gép. délután összevissza voltak fájások, hol elmúlt hol újra kezdődött. éjjel 2korul ébredtem hogy oké ez fáj, 1oran át figyeltem, aztán indultunk, 4percesek voltak a fajasok. burokrepesztessel fél9re lett meg a baba
2023. febr. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
40+5 hetesen, hajnali 3-kor egy nagy hasgörcs, volt egy tisztulás a vécén, elment a nyákdugó és némi magzatvíz. Délelőtt 11:30-kor lett meg a fiam.
2023. febr. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én a kiírt napon reggel fél 6kor ébredtem egy erős fájásra. Aztán jöttek folyamatosan, de összevissza ilyen 5-8-10 percenként. Nem kapkodtam, mert amúgy is nst-re kellett mennem 8-9 óra körül. Lezuhanyoztam, arra sem múltak el, örültem is, hogy na akkor megyünk szülni. Hát bementem, felfeküdtem az ágyra, rám rakták a ctg-t és sehol egy összehúzódás 20 percen keresztül, mintha sosem lettek volna… úgyhogy haza mentünk, aztán ott megint elkezdte, nagyon rendszertelenül, fél óránként, 20 percenként, de egész nap jöttek az összehúzódások. Nem fájtak, csak kellemetlen volt. Aztán este olyan 7 körül lett olyan, hogy sejtettem h most már ez a vajúdás, elkezdtem mérni is, 3-5-8 percenként jöttek így összevissza, de fél 11kor már annyira fájt, hogy nem volt kérdés, hogy menni kell. És akkor a kórházban még elvajúdgattam, hajnal 3-kor született meg a lányom. A magzatvíz nem folyt el, repesztették a burkot.
2023. febr. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Késő délután kezdődtek a 10 perces fájások, este 11-kor mentünk be a kórházba, akkor már 3-5 percesek voltak, és hajnal 5-re meglett a babánk.
2023. febr. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja még annyi, hogy a magzatvíz hajnal 4-kor folyt el, utána jött a kitolás.
2023. febr. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
38+4 napra. Este 8-kor. Elfolyt a magzatvíz :) fájás sehol, de kiderült 2 ujjnyira nyitva voltam már.
2023. febr. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!