Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nagyon megviselt titeket,...

Nagyon megviselt titeket, hogy nincs mellettetek "tàmasz"? Illetve ilyenkor ugyanúgy vajúdás alatt ki lehet menni lepcsőzni, sétálni? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Eléggé félek a szüléstől.

Van már 2lànyom, hamarosan érkezik a 3.babànk. viszont eddig minden szülésemnél bent volt velem a férjem, most viszont nem fog tudni bejönni, mert ő fog a lányainkra vigyázni otthon. 😭

A két előző szülésem is rettentő nehéz és hosszú szülés volt. egyiket sem tudtam volna egyedül végig csinálni 😥

Rengeteget számított nekem lelkileg hogy nem vagyok egyedül. (Rengeteg erőt adott) valamint fajasokkor maszirozta a derekam, ami szintén rengeteget segített.

Akik úgy volt hogy vigyáznak a gyerekekre kihàtràltak belőle, vagy pár hónapos gyermekük van.

Van itt olyan aki a többedik baba születésénél egyedül volt bent szüléskor?


2023. febr. 15. 22:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
10 akkor nekem 19 ben szerencsém volt, meg a nagy lányunkat is beengedték így ketten is velem voltak, elejétől a végéig, én is indított voltam
2023. febr. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Barátnő, ovis társak anyukái?


Nem tudok elhinni hogy senki nem vállalja.


Tudom hogy egy kiszámíthatatlan dolog, de nálunk legalább 5 kis barátnő anyukája mondta el, hogy ha bármi van azonnal hívjuk, éjszakai is.

2023. febr. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Külföldön élünk, egy apró faluban.

Sajnos tényleg senki sincs aki segítene.

A kórház 60kmre van tőlünk.

Itt nem annyira rugalmasak ilyen téren az emberek.

Az első szülésem 40ora volt onnantól hogy levették a ballont. A második szülésem magzatviz elfolyasa után 20ora. Ezek ismeretében senki sem meri vállalni, főleg hogy senki sem tudja mikor indul be... Nappal vagy éjjel. Kell e másnap dolgozni menniük stb. Babysitter csak akkor működhet ha nappal indul be a szülés. Akik vannak a környékünkön éjjel nem vállalják, főleg nem sos helyzetben.

2023. febr. 17. 21:37
 14/14 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy ilyen helyzetben vagy kedves kérdező!

Gondolj majd arra lélekben nem vagy egyedül, kitartást! Egy nőnél nincs erősebb, már két egészséges gyermeked lett, most se lesz más a helyzet!

2023. febr. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!