Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hány gyereket kell még megölni...

Hány gyereket kell még megölnie Geréb Ágnesnek, hogy végre örökre lecsukják? Miért ilyen felelőtlenek szülők, hogy saját kényelmük érdekében a gyerekük életét veszélyeztetik ezzel a "fantasztikus" otthonszüléssel.

Figyelt kérdés
Nekem sose jutott volna eszembe otthon szülni, mivel tudom, hogy a kórházban bármi történik rögtön ott a segítség. Én jobban bízok az orvosokban, mint egy ilyen sarlatánban.
2010. okt. 6. 09:22
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
76%
A nyugat-európai országokban az otthonszülés már bevett gyakorlatnak számít, alacsony kockázattal. Nem vagyok sem mellette, sem ellene, de szerintem aki vállalja a kockázatot az hadd döntse el, milyen körülmények között hozza világra a gyerekét.
2010. okt. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
remélem mielőbb lecsukják, nem is értem, hogy hogy maradt szabadlábon eddig
2010. okt. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

[link]


Szerintem mindenkinek joga van a saját életével játszani, de a gyerekéével nem, ha csak az anyának eshetne baja, nem is érdekelne, az maga választotta, de a születendő gyereke életét nincs joga kockáztatni.

2010. okt. 6. 09:27
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Elsőnek: az otthon szüléssel megfelelő körülmények közt nem is lenne gond de egyelőre nincsenek megfelelő körülmények! Így ez életveszélyes...
2010. okt. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
nyugati országokban nem ilyen dilettáns barmok vezetik az otthonszüléseket... és nem 20 percbe telik a mentőnek kiérnie(minden tiszteletem a mentőké, de a felszerelésük 0, a gépjárműállományuk 0, nem mellesleg még akadályozzák is őket a forgalomban, nagyon sokszor, főleg Budapesten láttam rá példát nagyon sokszor)
2010. okt. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Én csak azt tudom, hogy nálunk tuti baj lett volna, ha otthon szültem volna, komplikációk voltak. (eszembe sem jutna otthon szülni)

Én is pont erre gondoltam, remélem már végre lecsukják.

Annyira bennem maradt, hogy a leguttóbbi balhénál úgy vitték be a kismamát a kórházba, hogy a baba már halott volt , félig kibújva, de beszorult.

A kórházban szedték ki a ahalott babát az anya lába közül.

2010. okt. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előttem írókkal! Csak még azt tenném hozzá, hogy ahol bevett szokás az otthonszülés, ott sem lehet pl. koraszülést levezetni otthon... Ahol kockázat várható (faros 1. baba, koraszülés, anyai vagy magzati kockázat esélye), ott mindenképpen kórházi szülést javasolnak... Egyébként máig nem értem, hogyan lehet az, hogy ez a nő - úgy, hogy ha jól tudom, visszavonták az engedélyét- még mindig praktizál... Hogyan lehetnek ennyire felelőtlen anyák, hogy bevállalnak minden kockázatot, csak mehessenek a maguk feje után???? [link]
2010. okt. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Amennyire én tudom az otthonszülésnek a következő alap feltételei vannak pl Svédországban,ahol mint tudjuk kevesebb a kórház.. mert sok mindne jobban elérhető: képzzett és gyakolrott bába legyne a hylszínen.. legyne a lakás közelében ( pontosan meghatárzoták km-rebn) mentő állomás ha indulni kell illetve mindig feltankolt és üzemképes autónak kell a garzásban álélni.. illetve a kürház a lehető legrövidebb időn belül megközelíathető legyen.. ott orvos várja és a bába kiséri végig az anyát és a gyereket

Itt ha baj vna a bába lelép.....

2010. okt. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Amint előttem is írták, nem normális dolog, hogy ezt a nő még csinálhatja a tanfolyamait, de mélységesen elítélem, és szintén börtönbe csuknám azokat az anyákat, akik önszántukból részt vesznek ezeken az órákon.
2010. okt. 6. 09:41
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Szemfényvesztés az egész. Soha nem fogják lecsukni és soha nem fogják bezárni a születés házát sem, mert jelentős pénzt spórol az államnak. Persze nincsenek még túl sokan, akik a szülés eme formáját választják az egyébként teljesen ingyenes, mindenre kiterjedő szakorvosi ellátás helyett.
2010. okt. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!