Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hány gyereket kell még megölni...

Hány gyereket kell még megölnie Geréb Ágnesnek, hogy végre örökre lecsukják? Miért ilyen felelőtlenek szülők, hogy saját kényelmük érdekében a gyerekük életét veszélyeztetik ezzel a "fantasztikus" otthonszüléssel.

Figyelt kérdés
Nekem sose jutott volna eszembe otthon szülni, mivel tudom, hogy a kórházban bármi történik rögtön ott a segítség. Én jobban bízok az orvosokban, mint egy ilyen sarlatánban.
2010. okt. 6. 09:22
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

Igazából mit lehet mondaniazokra, akik a korábbi hírek után is Geréb Doktornő(?) szakértelmére bízzák magukat és cseppet sem utolsó sorban a gyerekük életét?

Egyetértek azzal, hogy a szülés legyen egy nyugodt, szép élmény, de annyi sok komplikáció léphet fel menet közben is, hogy én személy szerint nem vállalnám. ( Én sem úgy terveztem a szülésemet, ahogy alakult. Ha én otthon szülök, nem élnék. Valószínűleg a lányom sem. A másodikról meg nem tudok nyilatkozni, mert nem vállalhatok több gyereket.)

2010. okt. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

Elolvastam a cikket. Komolyan mondom, hányingerem lett tőle.

Ezek utána még van kismama, anya aki ehhez a sarlatánhoz és a bagázsához fordul?! Tényleg ennyit ér, hogy valaki a saját ágyában szüljön és veszélyeztesse a gyermeke és a saját életét? Megáll az ész és ácsorog!

2010. okt. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
42%

dehogy ölte meg, a gyerek él!

Gizike és gőzeke között van ám különbség!

szánalmas ez a lejárató pletykahadjárat...

2010. okt. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
egy agyhalott zombiként, ha ezt életnek nevezed, akkor hurrá, él a baba.
2010. okt. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

Gizike és gőzeke!


[link]


Olvasd a cikk 2. bekezdését - 1. sor vége!!!

2010. okt. 7. 08:03
 17/25 anonim ***** válasza:
59%

...és szerintetek kórházban hány baba halt már meg orvos felelőtlensége miatt????....sajnos én láttam ilyet, a szemközti ágyon sírt az anyuka a halott baba után, pedig ő nem az otthon szülést választotta, azt gondolta, h jó kezekben lesz....Azért ezen is el lehet gondolkodni ám!!!

Persze veletek értek egyet.... én is bementem még vetélni is a kórházba és a szülésemet is ott tervezem!!!!!!!!!!!!!!De szerintem fel van fújva az egész.

34+1 km

2010. okt. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Na jó, de akkor konkrétan, melyik kórház alkalmaz foglalkozásától ELTILTOTT orvost? Ki vezet le szüléseket, holott eltiltották? Nevet, helyet kérek.


Én tudok egyet Geréb Ágnes és Napsugár születésház.

Te tudsz nevet, kórházat említeni, ahol gond nélkül dolgozik bíróság által eltiltott orvos? És továbbra is elköveti ugyanazokat a szakmai hibákat?

2010. okt. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
46%
itt nem az eltiltásról van szó, hanem a nem élő babákról szerintem.....lennének dokik, akiket el lehetne tiltani, de azokról persze nem tud a köz!!!!!
2010. okt. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Jó legyen igazad, biztos nagy vigasz ezeknek az a nőknek (bár nem hiszem, hogy annyira lelkükre vennék a dolgot), hogy Kovács Pista Mucsajpusztán hasonló sz@r orvos mint a Geréb Ágnes.

De mondjuk akkor sem értem a logikát, mert ha egy kórházi orvos nem látja el megfelelően a munkáját, akkor Geréb Ágnesnek sem kötelező? És ez mentség: Kovács Pista is kitekerte egy baba nyakát, nehogy már én ne tehessem.

Nem értem a gondolkodásmódodat.

2010. okt. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!