Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A többedik szülésed mennyi...

A többedik szülésed mennyi ideig tartott?

Figyelt kérdés
Az első babám 24 óra vajúdás után bújt ki, és érdekelne, hogy mások tapasztalatai alapján mire számítsak. Tudom, hogy az én szülésem bárhogy alakulhat a válaszoktól függetlenül, de ha valakinek van kedve leírni, akkor szívesen olvasnék minél több tapasztalatot. :)
2023. márc. 5. 17:13
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Akkor ezek szerint reális reménykedni, hogy a második könnyebb lesz. :) Mindenkinek nagyon gratulálok a babákhoz!
2023. márc. 5. 19:31
 12/15 anonim ***** válasza:
Első fájástól számítva első 24 óra (ebből 15-16 óra könnyű elviselhető rész, 8-9 óra viszont kemény volt) második szülésem pedig 7 óra, kb 2-3 óra volt gáz.
2023. márc. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Mindkettővel indítottak reggel és 13 óra előtt megszülettek. A második fájdalmasabb volt, de könnyebb a fellépülés.
2023. márc. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

8-as vagyok


Amúgy jobban fájt..

Vagyis intenzívebb volt, de összességében sokkal könnyebbnek ítélem îgy utóbb.


Most 3. Alkalommal felidős vagyok..

Kiváncsi leszek.

2023. márc. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Első gyerkőc indított szülés volt, 40ora...

Második gyerkőc magzatvíz otthon folyt el onnantól 20ora volt (sokkal jobban fájt)

Harmadik gyerkőccel április 2.ara vagyok kiírva... Előre félek a szüléstől, főleg hogy először fogom egyedül végig csinálni (mármint a férjem nélkül)

2023. márc. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!