Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Volt olyan akinek a többedik...

Volt olyan akinek a többedik szülése nehezebb volt, mint az első?

Figyelt kérdés
Ugye azt mondjàk,rõvidebb a vajúdàs,kitolàs a màsodik szülésnél, minél többedik terhesség ez az idő úgy rövidül,de legalàbbis nem lesz hosszabb. Volt akinek mégsem ìgy történt? Faros szüléstörténet is érdekelne.
2016. márc. 2. 02:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem a harmadik volt a legnehezebb, de a negyedik viszont meg sétagalopp.
2016. márc. 2. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi. Nekünk màsodik lesz, de azért érdekelne,mert gondolkodunk egy harmadik babàn,amit a korom miatt elég hamar be kellene vàllalni. Nyilvàn szülés utàn jobban fogom érezni. Csak kìvàncsi vagyok. (A kötekedés megelőzésére-mivel rosszmàjúak mindenhol vannak-: nem a csok miatt lenne a 3. babànk, ugyanis ő a 4.gyerek lenne,mert pàromnak előző hàzassàgból van egy "hozott" lànya,csak nyilvàn őt nem én szültem ìgy irrelevàns a kérdésem szempontjàból.)
2016. márc. 2. 08:45
 3/6 anonim ***** válasza:

A második nekem sokkal jobban fájt. Már egy napja folyamatosan jósló fájásaim voltak, ha kórházba mentünk volna, lehet megindítják, de jobban esett otthon lenni.. A tényleges fájások és a szülés között mindössze 4óra telt el (ez kb másfél órával kevesebb volt, mint az elsőnél), viszont sokkal erősebb fájásaim voltak. A kitolás nagyon rövid volt. Egyébként ezerszer jobb élményként maradt meg bennem, mint az első.

Harmadjára faros ikreket kaptam, így császár lett belőle, de akkor már nem is bántam, hogy nem kell még egyszer végigcsinálni.

2016. márc. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igaz nem a saját élményem, hanem anyukámé, de leírom. 3x szült, mind a 3x 16 órát vajúdott. Az első kettő ugyanolyan volt neki, azt mondta nem fájt annyira. 3x viszont a legkisebb öcsémmel nagyon megszenvedett, ugyanis farosan akarta a nődoki, hogy megszülje. Természetesen nem sikerült mivel azért volt faros az öcsém, mert rövid volt a köldökzsinór, ami mindig visszarántotta. Ez majdnem anyukám életébe került, állítólag kezdett szétmenni a méhe, mondták is, hogy nem lehet több gyereke. 4 hónapos terhesen volt egy vakbélműtétje is, nem látták az öcsémtől az ultrahangon, de úgy döntöttek a dokik megműtik. Szóval anyukámnak a 3. volt a legrosszabb.
2016. márc. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi.
2016. márc. 2. 22:03
 6/6 anonim ***** válasza:

A vajúdás rövidebb, de sokkal intenzívebb.

Nekem a 3. volt a legnehezebb... horror...

2016. márc. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!