Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 40. hétnél tartok, de szerinte...

40. hétnél tartok, de szerintem hüvely fertőzésem van. Ha van, akkor az szülésnél árthat a babának?

Figyelt kérdés

Mikor megyek orvoshoz megkérdezem, de ha beindul a szülés, akkor már kezelni is késő. Azt sem tudom, hogy van e vagy ha van, akkor milyen típus.

Illetve gondolom így is felszállhat a fertőzés.

Streptococcusra pozitív vagyok, de az gondolom más téma megint csak.


2023. márc. 11. 03:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

igen az más téma, arra kapsz majd antibiotikumot.

a helyedben bemennék az ügyeletre ha nincs magándokid, mondd el a panaszaidat, megvizsgálnak, adnak vmit. bármikor indulhat a szülés, nem várnék a következő vizsgálat esedékességére

2023. márc. 11. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Holnap megyek vizsgálatra, ott megkérdezem mi a teendő ilyenkor.

Csak gondoltam hátha valaki járt már hasonló cipőben.

2023. márc. 11. 04:57
 3/3 anonim ***** válasza:
Most csak én nem értem?! Miből gondolod, hogy fertőzésed van? Mert a lényeget pont nem írtad. Terhesség végén a sok folyás gyakori , ha nem viszket akkor normális.
2023. márc. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!