Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha hüvely fertőzésem van azt...

Ha hüvely fertőzésem van azt kimutatja a vizelet vizsgálat? Csíphetaz is pisilésnél?

Figyelt kérdés

Kicsit csíp, fòleg ha koncentràltabb, tehàt kevesebbet ittam, vgy gyakrabban megyek wcre.

Holnap remèlem bejutok a dokimhoz...


2014. jan. 29. 16:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Mivel a vizeleted nem a hüvelyedből távozik, így nem. Az kenetvétellel, nőgyógyászati vizsgálattal kimutatható.
2014. jan. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de akkor a csìpõs pisinsem lehet hüvelyi fertõzès igaz?
2014. jan. 29. 16:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Végüis lehet mert átterjedhet a hüvelyből a fertőzés és lehet van egy kis holyaghurutod miatta ill ugyanez vissza. Elszaporodnak a bacik és hát a két dolog közel van egymáshoz. Ge a hüvely fertőzést magát a vizeletvozsgálat nem mutatja ki.
2014. jan. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem pont most van hasonló. Nekem csinált a doki kenetvizsgálatot és vizelet tenyésztést is, mert a sima vizelet labor nem mutatja ki a bacikat. Most várom az eredményt.

Te is menj el dokihoz!

2014. jan. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!