Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lehet kérni császármetszést...

Lehet kérni császármetszést ha megijedtem a természetes szüléstől?

Figyelt kérdés
38+5 napos vagyok, rettegek a szüléstől, a saját dokim nem rendel a kórházba, de alapból császár ellenes. Nagyon vékonyka vagyok amúgyis, iszonyatosan félek a szakadástól mindentől. Nekem lehet ebbe beleszólásom vagy hogyan megy ez?
2023. márc. 21. 17:13
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
96%
Lehet. Csak ilyen indok miatt nem fognak megcsászározni.
2023. márc. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Igen, ezt gondoltam én is. Másoknak milyen okból lesz császár? Annyi olyat látok akikből már 38 hetesen kiveszik a babát. Gondolom nem mindenkinél valami nagy gond van a terhességgel
2023. márc. 21. 17:16
 3/26 anonim ***** válasza:
87%
Mondjuk egy előző császár,gerinc sérv,.....hidd el van nőven ok a császárra de te már nem tudsz okot intézni.
2023. márc. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
93%

Hat mostmar mindegy, hamarabb kellett volna gondolkozni es akkor magankorhazban kerhetted volna.

De ugye ott is szerzodeskotes van, a vegen mar csak igy “beesve” nem vallalnak nagy esellyel ok se.


Amugy szerintem mindenki retteg a szulestol,nem vagy ezzel egyedul. Nalunk speciel nagyon konnyu a korhazban csaszarhoz “jutni”, mert allandoan minden szulest siettetnek, aztan ha nem tagulsz az altaluk megadott modon, idoben,akkor tolnak is a mutobe.

Lehet “szerencsed” lesz neked is es kifogsz egy ilyen sietos orvost. Ki tudja.

2023. márc. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Haat akkor koszonom a valaszokat, bizzuk a termeszetre. Bent nem fog maradni az biztos 😊
2023. márc. 21. 17:29
 6/26 anonim ***** válasza:
94%

Hidd el a császár sem jó. Nekem az első sürgősségi császár lett, most a második programozott cs. lesz, de rettegek tőle... Azt kívánom bár beindulna magától és úgy esnénk be a kórházba hogy már nem műtenek meg 😂

Gyereket szülni rohadtul fáj akárhol is jön ki az a baba. Készülj rá lelkileg, gyakorold a légzéstechnikát, vegyél illóolajokat amit vajúdáskor lehet használni, ennyit tudsz tenni hogy könnyebb legyen.

2023. márc. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
92%
Magyarorszagon nem lehet, a legtobb Nyugai orszagban lehet, viszont ott is idoben kell kerni. Nalunk pl. mar az elso trimeszterben kerdeztek,hogy csaszart vagy huvelyi szulest szeretnek-e, es ott mondtam, hogy csaszart.
2023. márc. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
73%
Én természetesen szültem az elsőt, kifejezetten nehéz szülés volt, de nem kérnék császárt a másodikhoz. A vajúdás vacak, de én szülés után egy órával szaladtam, a gátmetszés pedig egy pici bibinek fog tűnni ahhoz képest, hogy született egy kisbabád, anyuka lettél. Szerintem a szülést megszenvedni könnyebb, mint császársebbel ellátni egy újszülöttet. Ügyesen túl leszel rajta és utána minden figyelmed a picinek tudod szentelni anélkül, hogy elpusztulnál a fájdalomtól. :)
2023. márc. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
61%
Talán bevállal még a dunamedical. Engem is utolsó pillanatban vettek fel császárra,de nem tudom hogy 38. Héten felvesznek-e.
2023. márc. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
30%

Amikor megcsináltátok akkor kellett volna félni nem most 🤣

Kíváncsi lennék mit mond erre az indokra a doki

2023. márc. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!