Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Más is félt a második szüléstő...

Más is félt a második szüléstől? És bejött a félelmetek?

Figyelt kérdés

Félek a fájdalomtól stb.

edat nem akarok ahogy császárt sem.


2010. okt. 7. 21:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
en csak az elsotol paraztam.... de attol nagyon. a masodiknal mar tudtam mire szamithatok.
2010. okt. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
szerintem ha az első problémamentes volt, akkor nem kell félni - hiszen tudod, mi fog történni. Sőt már rutinból fogsz mindent csinálni. Én inkább attól féltem, hogy a kórházi napok során az otthonhagyott akkor alig 3 éves gyermekem megfelelő ellátást kap-e apától :-))))
2010. okt. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Hát igen én is egy 2 éves igen anyás fiúcskát hagyok apára:)) de inkább :((

De most egy kicsit magamra is gondoltam...............

2010. okt. 7. 22:23
 4/10 anonim ***** válasza:

Könnyű és gyors első szülés után is féltem a másodiktól:)Pláne,h 7 év eltelt a kettő között...De!!Ugyanolyan volt.Komolyan!!Ugyanannyi idő alatt,könnyen,gyorsan szültem.Kicsit intenzívebb fájások voltak,de amúgy elmondhatom,h mindkét szülésem könnyen,és gyorsan ment.És a fájdalomtól féltem én is,pedig az elsőt is érzéstelenítő nélkül szültem.Indítva lett mind2,szóval tényleg szinte egyformák voltak.

Könnyű szülést Neked!!

2010. okt. 8. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én nem félek, most a második a pocimban van. én a túlélésre játszom. Max. lesz egy rossz napom. Na és? valahogy így, lazán fogd fel.
2010. okt. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én az elsőtől féltem nagyon. Most a másodikat meg már annyira várom, hogy azt el sem tudom mondani. Az első is könnyű és gyors szülés volt, remélem ez is olyan lesz.

(elvileg a jövő héten)

2010. okt. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én még nem vagyok kismama,de én már most félek,mivel az első császár volt.Félek hogy megint az lesz,én nem élhetem át a szülést,és félek attól is ha természetesen szülök mi vár rám,mivel úgy fogom mama érezni mint aki először fog szülni.
2010. okt. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Igen féltam és bejött

Másodszor is elég nagy baba, és nygon szétszakadtam, főleg belül, véreztem...

Amúgy EDA-val szültem mind kétszer és az mag a megváltás.

2010. okt. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
10:07-es vagyok bocs elírtam nem mama hanem magam :)
2010. okt. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én nagyon féltem tudtam mi vár rám.

4 hete szültem rosszabb volt az elsőtől és gyorsabb.

De még 1x szülnék.

2010. okt. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!