Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Programozott császárnál, ugye...

Programozott császárnál, ugye ha nem indul be a szülés természetesen, a tej attól beindul, és fog menni a szoptatás? Vagy sokkal nehezebben?

Figyelt kérdés

2023. jan. 7. 12:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Indított szülésből lett 1 fájás utána sürgősségi császárom. Másfél évig szoptattam a fiam, 6 hónapig kizárólagosan.

Nem rögtön az első pillanattól volt tejem hanem kb 3. nap. Az hogy mikor indul meg, mennyire küzdelmes nem a szüléstől függ. Teljesen egyedi.

2023. jan. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A placenta leválásával, illetve a mell ingerlésével (=szoptatás) indulnak meg azok a folyamatok, amik a szoptatáshoz szükségesek. Én ugyan természetesen szültem, de a szobatársam mellettem császáros volt, és már akkor mellen volt a babája, amíg fel sem állhatott, simán nem volt gondja a szoptatással (nyilván amiatt nehezebb volt neki, hogy nem tudott olyan könnyen pózokat keresni, ami kényelmes és működik, de a tejtermelés szempontjából nem volt gáz).
2023. jan. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%
A császárosoknál késik a belövellés, de a sokkal nehezebben kifejezés nem állja meg a helyét. Statisztikailag kimutatható különbség a két mód között. De ettől egy császáros simán tud szoptatni.
2023. jan. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Programcsászárom volt vajúdás nélkül, simán műtöttek.Nekem kellett jó 10 nap mire beindult, de 2 évig szoptattam, volt mellettem egy csaj ugyanúgy műtötték neki meg simán 2. nap belövellt.A sógornőmnek meg nem indult be normálisan, neki végül tápszeres lett a babája.Adottság, elszántság kérdése is sok esetben.
2023. jan. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Sürgősségi császárom volt, már az őrzőben a mellemen volt a lányom, másnapra belövellt a tejem.
2023. jan. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Programcsászáros voltam, már az aranyórán, majd utána az örzőben is mellre tették a babát, valamennyi előtejem volt is, de itt megállt a dolog. Egyáltalán nem indult be a tejtermelés. De a kórházban nem a császárral hozták összefüggésbe, a szülésznő már az elején megmondta, hogy az én mellem nem alkalmas a szoptatásra. Nem fejtette ki,hogy mire gondolt. Egyébként 3 hétig próbálkoztunk, vettünk egy csomó ajánlott dolgot, de egyszerűen semmi tejem nem volt.
2023. jan. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sikerült szoptatni?
nov. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!