Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Januári babának szüléskor mit...

Januári babának szüléskor mit vigyünk a kórházba?

Figyelt kérdés

Pl. milyen ruhák kellenek majd neki, amiben ott vagyunk azalatt a pár nap alatt szülés után és hazajövetelre + milyen egyéb dolgokra lehet majd szükség?

Mi az, amit esetleg ott adnak majd?


2010. okt. 8. 14:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én babám februári lesz.

Én egy body-t és rugit erre kardigán sapka és pólya.

Az autóig kell csak kimenni. Nálunk adnak mindent a kórházban.

2010. okt. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lányom tavaly Január 1-én születet. Mi mindig kaptunk ruhát a korházba csak textil pelust, Pelenkát, Tőrlökendőt, Popsi kenőcsőt meg fürdetőt kelet vinni. De aki akart az vihetett ruhát is. Én nem vittem! Amikor meg hoztuk haza kezeslábasba tetem persze jól fel volt öltözve és hordozóba hoztuk haza.
2010. okt. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nos ezt korház válogatja, de megpróbálok használható infóval szolgálni. Van amit érdemes rögtön a táskádba bevinni és van amit elég ha a párod másnap utánnad visz.

A táskába tegyél: Pelenka 5 db

Textíl pelus 2 db

Popsitörlő

Popsikrém ( gyószertári készítésű is tökéletes)

Sapka

Kispléd

Amit másnap:

Pelus, ha ott nem adnak

Kispárna v. pólya v. szopipárna

Fürdetőkrém (gyógyszertári, és a gyerekorvos írja ki)

Babaruha: hosszú ujjú bady 4db, Kantáros tipegő 4db, zokni ha fázik a lába.

Hazamenős cucc: H.ujjú body, Plüss tipegő, zokni, pulóver, Bundazsák, vastag sapi, Bébihordó és erre egy pléd, hogy ne érje a hideg levegő.

2010. okt. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!