Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császármetszés óta nem érzem...

Császármetszés óta nem érzem ha pisilni kell. Neked volt ilyen? Mikor jött helyre?

Figyelt kérdés

2 hete császároztak, azóta nem érzem ha pisilnem kell, csak azt hogy görcsöl valami, mikor már rég kellett volna mennem.

Időzítővel járok mosdóba, a baba körüli dolgok miatt elvesztettem az időérzèkemet


2023. ápr. 17. 11:19
 1/5 anonim ***** válasza:
36%
Fel sem merült hogy orvoshoz kéne menni?
2023. ápr. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az első pár napban kicsit később (de még nem túl későn) éreztem a pisilési ingert, szóval amikor már nagyon kellett.
2023. ápr. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én se érwztem egy darabig csak mindig mentem..

De nagyon sürgősen beszélj orvossal!:)ez nem.játék

2023. ápr. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Hüvelyi szülésem volt. Csak akkor éreztem egy kis ingert, mikor már jóformán 1.5 litert kipisiltem. Csodálkoztam is, ez hogy nem feszegetett?

De tény, hogy időm sem volt. Sem éhséget, sem álmosságot (csak fáradtságot!), semmit sem éreztem.

Sőt, a széklettel még tovább voltam úgy, hogy közvetlenül akkor éreztem, hogy kell, amikor már majdnem "rajzolt a vége".

2023. ápr. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én orvoshoz mentem, bár engem úgy engedett ki a kórházból császár után, hogy sok folyadék 2-3 óránként pisi

De sosem éreztem ingert, kb 1 hét után visszamentem, hogy nincs inger, csak görcs

Megvizsgált, nem talált szervi problémát

Még a 6hetes kontrollra is így mentem vissza

Aztán rá 6hétre hívott vissza (császár után 3hónap) és itt már rendben volt a dolog, de sokszor van a mai napig (2év telt el) hogy csak görcs jelzi az ingert

Neked is ajánlom, hogy keresd fel az orvosod, nehogy baj legyen

2023. ápr. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!