Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 3 hete szültem. Ki hogy végzi...

3 hete szültem. Ki hogy végzi el a házimunkát?

Figyelt kérdés
Veszélyeztetett terhes voltam az utolsó hónapokban, feküdnöm kellett. Szülők egyik oldalról sincsenek, testvérei (2 nővére) is csak a páromnak. Mivel a terhesség végén sem csinálhattam semmit, vastagon állt a kosz mindenhol a lakásban. Ahogy hazajöttem, elkezdtem takarítani, de azóta is folyamatos fájdalmaim vannak, mivel nem tudok pihenni. Úgy érzem, kiszakad a méhem a hüvelyemen át, ég mindenem odalent, sokszor szédülök. Más hogy oldotta meg szülés után a dolgokat?
2023. ápr. 18. 17:44
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
87%
Aztán ugyan a férjed hol van? Ha te nem csinálod meg, akkor senki?…
2023. ápr. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
82%
Én is veszélyeztetett voltam a felétől,majd egy probléma miatt kórházban is voltam a végén egy ideig. Férjem addig kitakarított,amikor kellett,csinálta ugyanúgy,mint azelőtt is. Majd a gyerekágy alatt is ő segített,főzött,stb. Nekünk a rokonok messze élnek,így mi együtt osztjuk meg a feladatokat,ha van bármi is. Oda-vissza működik.
2023. ápr. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
89%
Egyedül vállaltad a gyereket? Ha nincs apa sajnos csak a fizetett segítség jöhet szóba. Ha pedig van, ideje, hogy leszálljanak a heréi és felnőtt emberként részt vegyen a feladatokban. Az én férjem 4 hónapig takarított egyedül és még életben van.
2023. ápr. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
87%
10... de nem veszélyeztetett terhesen. A méhsüllyedés nem feltétlen most jelentkezik, ezt a 9-nek is üzenem, hanem 10 év múlva. De játszátok csak itt a bogyótokat.
2023. ápr. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
82%

A gyerek apja…


Szerintem a féjr megörülne ha megenne minket a kosz.


( veszélYeztetett terhes vagyok.. amíg tegbao este atattam, ő felmosott🤫)

2023. ápr. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
93%
Hát én úgy csináltam, hogy amit jól esett, azt megcsináltam, amit nem, azt meghagytam a férjemnek. De őszintén? Ha ilyen rosszul lennék, hülye lennék kockáztatni az egészségem, inkább hívnék egy takarító céget, ha apukára nem lehet számítani. Megér 10-15 ezer forintot a testi épséged, a babádnak szüksége van rád.
2023. ápr. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
3 héttel a szülès utàn sehogy. Megcsinàlta a pàrom.
2023. ápr. 19. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
56%

15. Vagyok


De 3 héttel a szülés után én nem voltam ilyen rossz állapotban eddig egyszer sem.

De nem is hajtottam a nagysuvickra,

1. Esetben nagyon sok munka lett volna… szép apránként haladtam.. amennyi jólesett.

( mivel a szülèst megelőző nap aludtunk először a házunkban, akkor költöztünk)


2. Után a férjem kipuccantott mindent, amíg a kicsivel 2,5 napot a kórházban voltam


3. Most kicsit tartok tőle, mert azért a terhesség állapítás óta vagyok veszélyeztetett.. 11. Héttől vagyok komoly tünetekkel 2 gyerek mellett így ( kórházban is voltam)


Szóval igazából màr nehezen készülök eleve a szülésre, de az elején akkor sem fogok megszakadni, mert a szervezetnek kell regenerálódás



Persze lehet haladni a mindennapokkal, de csak módjával.

2023. ápr. 19. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!