Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Csajok, SOS! Reggel felkeltem...

Csajok, SOS! Reggel felkeltem és valami végig folyott a lábamon. Nem sok. Nem pisi volt mert nem volt szaga, de az állaga az viz szerű volt. Nem volt nyálkás! Most ez a magzatviz volt?

Figyelt kérdés
2010. okt. 9. 08:35
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Jaj már lehet meg is van a babád!!!:)

Drukkolok!

:)

2010. okt. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Jelentkezz majd ,könnyű szülést neked,de lehet már rég babázol.Sok boldogságot!
2010. okt. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

Jaj csajok! Ugy néz ki csak vaklárma...:(! Megvizsgált a szülésznőm, még ilyen lakmusz papirt is hozott (vagy mit?) aminek el kell szineződnie magzatvizre, de nem szineződött!


Amugy ha szivárog akkor állandóan szivárognia kell vagy csak néha?


Most várunk tovább és figyelem a jeleket.

2010. okt. 9. 13:52
 14/25 anonim ***** válasza:
Szurkolok neked:)Majd írj mindig ha van valami újság!!
2010. okt. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Ahogy délelőtt is írtam Neked, ilyenkor nagyon bő folyás is lehetséges. Egyszer én is beugrottam ennek... Szaladtam a dokihoz, persze nekem is csak folyás volt, főleg, hogy ugyanígy reggel felkeltem, és úgy éreztem folyik valami. A dokim annak idején azt mondta, (bár a múltkor valaki lepontozott ezért) a magzatvíz nem úgy van, hogy reggel folyik, napközben meg nem. Akkor azt folyamtosan érzed. Ezért van az, hogy a tisztasági betét, ha 1 órán belül teljesen átázik, az nem folyás, hanem az már a magzatvíz. Szóval még egyszer minden jót Neked!
2010. okt. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Már bent van a betét...figyelem mindig!

Köszi nektek mégegyszer! Majd irok!:)

2010. okt. 9. 15:20
 17/25 anonim ***** válasza:
Én ugyan így jártam, egész hajnalba figyeltem magam, nagyon nagy folt volt a lepedőmön, egy csomó bugyit eláztattam, és tuti nem vizelet volt. Bementünk reggel a kórházba, de ott mondta a doki hogy nem magzatvíz, de csinált Ask-ot, és ez volt a szerencsém ugyan is sürgősségivel indították a szülést zöld magzatvíz miatt. De nem valószínű hogy köze volt hozzá. Én a mai napig nem tudom mi volt az, talán tényleg bő folyás...
2010. okt. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Na mizu veletek?
2010. nov. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

Szia!

Hát ez vaklárma volt, de 10 én éjjel 1.40 kor tényleg elkezdett szivárogni.

13 óra vajudás, és két és fél óra kitolás után megcsászároztak! 2010.10.10 én 15.43 perckor megszületett, foggal:D:D:D!!!

Megszenvedtem, de mennék ujra:)! Hatalmas élmény!

2010. nov. 16. 14:18
 20/25 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Komolyan foggal született?És megkérdezhetem hogy olyankor mit csinálnak?Igaz az hogy kihúzzák?És hány foggal született?

Boldog babázást és sok-sok erőt,egészséget kívánok Nektek!!!

2010. nov. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!