Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Csajok, SOS! Reggel felkeltem...

Csajok, SOS! Reggel felkeltem és valami végig folyott a lábamon. Nem sok. Nem pisi volt mert nem volt szaga, de az állaga az viz szerű volt. Nem volt nyálkás! Most ez a magzatviz volt?

Figyelt kérdés
2010. okt. 9. 08:35
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

GRATULÁLOK!Akkor ő táltos(azt mondják arra,aki foggal születik).

Előttem válaszolónak:miért húznák ki a fogát?!Ezt nem is értem!

2010. nov. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gratukat! Igen, táltos! Én is ovastam ilyet hogy kihuzzák, de csak akkor ha az anyuka akarja, mert mondjuk nem akarja hogy varázsló legyen a gyereke:)))!

De kinek lenne szive az ujszülött csecsemőjét megszenvedtetni ilyennel?? Az nem ember...

Egy foga van neki elől lent, de nincs teljesen kint csak bujik...! Egy kis fehér csik látszik a hegye...!

2010. nov. 16. 16:04
 23/25 A kérdező kommentje:
Jahh és nem csinálnak semmit... Lehet majd késöbb kiesik, de akkor jön helyette uj.
2010. nov. 16. 16:05
 24/25 anonim ***** válasza:
Kisfiú kislány?:) Hány kiló és hány centivel született?
2010. nov. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Kisfiú, 3530 al született, és 55 centit mértek a kórházba de az nem stimmel, mert rá 2 hétre a védőnőnél is annyi volt, és addigra láthatóan nőt a babó...!:) Dehát ez már csak formaiság:)!
2010. nov. 19. 15:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!