Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Most a kórházreform idején...

Most a kórházreform idején hiába választok dokit, ugye? Annál szülök aki épp bent van a kórházban?

Figyelt kérdés
Első szülésem lesz. Eléggé izgulós vagyok, félek az ismeretlentől a fájdalomtól.
2008. jan. 5. 20:33
 1/1 anonim ***** válasza:

Nyugi,minden orvos nagyon jól tudja,h mit kell tennie.A politika,pedig tehet amit akar a babád meg fog születni,és egy embert sem láttam még,aki ne segített volna egy szülő nőn.Lehet,hogy a politikai körülmények rendezettlenek,de a homéroszi eskü,az eskü marad még magyarhonnban is!

Amúgy választhatsz dokit,de szerintem teljesen fölösleges.Egyik ismerősömmel megváratták,amíg éjjel Szarvasról Vácra ért a dokija,merth ő a választott.Aztán meg én annó úgy születtem,h az ügyeletes orvosnak nem volt ideje bemosakodni,és már kint is voltam...

Mindenhol azt lehet hallani,h ez egy olyan fájdalmas komplikált dolog,és szerintem teljesen normális,h félsz egy kicsit az ismeretlentől,hazudnék,ha azt mondanám,és nem.De ne így állj hozzá!Hiszen életed legnagyobb csodája a kis pocaklakó,és végre a kezedbetarthatod,aki most a legbiztosnságosabb helyen van,a pocidba!:)

2008. jan. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!