Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Gond lehet számomra ha nem...

Gond lehet számomra ha nem választok dokit és szülésznőt sem?

Figyelt kérdés
Az első gyereknél volt dokim bár aranyos de nem foglalkozott velem többet, mint bárkimással. Pedig a fizetésemhez képest sok pénzt adtam Neki. Ezért gondolozom ezen. A Dél-Pestihez tartozom.
2010. okt. 17. 20:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Igaz én nem pesti vagyok, de nekem nem volt fogadott orvosom, meg szülésznőm se. (senkim) Ugyanolyan elbánást kaptam mint bárki más, sőt még talán jobbat is, mint akinek volt orvosa. A másodiknál sem fogok orvost fogadni.

2010. okt. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Annyi hátrányom volt,hogy én jöhettem utolsónak haza,én kaptam utoljára zárót,stb.De vagy 100 ezerrel több maradt a zsebembe.Azt a fél órát meg kibírtam.Jah,nyomni meg senki nem nyomott helyettem.Úgyhogy megérte.
2010. okt. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem mindkét szülésemnél volt fogadott doki és szülésznő.Én nem bántam.Mert velem kiemeltebben foglalkoztak.

De ha csak az egyiket választhatnám, akkor mindenképp a szülésznőt.

2010. okt. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat. Maradok ennél a verziónál. Amúgyis van hova tenni a pénzt. :))
2010. okt. 17. 20:47
 5/5 anonim ***** válasza:
1 hónapja szültem, nem volt fogadott orvosom, sem szülésznőm, az ügyeletes személyzet maximálisan segített (amúgy ez a dolguk:-)) nem éreztem hátrányát semmiben. Mivel meg voltam elégedve adtam amennyit tudtam és gondoltam. Sokunknak nincsenek olyan anyagi lehetőségei, és van hová tenni százezer forintot. Ha legközelebb várok babát, akkor sem fogok személyzetet "fogadni".
2010. okt. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!