Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szült vki mostanában a Margit...

Reni 28 kérdése:

Szült vki mostanában a Margit kórházban? Milyen? Június végére vagyok kiírva.

Figyelt kérdés
2018. márc. 24. 16:01
 1/6 anonim ***** válasza:
2016 augusztusában szültem ott. Ügyeleten. A doki jófej és hozzáértő volt, a nővérek iszonyat bunkók. Ja és szar a szigetelés az ablakokon, én az ablak melletti ágyban voltam, befújt a szél a csukott ablakon mert éppen vihar volt. A fürdő nagyon rossz, 3 wc-ből 1 működött, 3 zuhanyzóból 2 el volt dugulva.
2018. márc. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Barátnőm most szült ott, a csecsemősök kritikán aluliak, a szoptatáshoz való hozzáállásuk szintén, nincsenek tisztában a WHO ajánlásokkal, hülyeségeket tanácsolnak az anyukáknak. Ismerősömmel első nap (!!) közölték, hogy nincs teje, tápszer kell a gyereknek. Így nyilván nem is lett teje.

Az orvosról és a szülésznőről viszont jókat mondott (ügyeletben szült).

2018. márc. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2018. márc. 24. 18:28
 4/6 anonim válasza:
Facebookon van egy Szent Margit kórházban szültem/szülök csoport érdemes csatlakozni, sok infót megtalálsz ott
2018. márc. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi
2018. márc. 25. 20:06
 6/6 anonim ***** válasza:
Ott szulettem 😄 igaz, akkor csak Margit korhaz volt, nem szent.
2018. márc. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!