Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tegnap este elment a nyákdugóm...

Tegnap este elment a nyákdugóm, június 25-re vagyok kiírva. Bent maradhat így a baba addig?

Figyelt kérdés

Van még jó néhány elintéznivalónk, a kórházi táskát sem kezdtem el még bepakolni. Június 9-én lesz a húgom esküvője is, azon is szeretnék még ott lenni. Szerintetek bent maradhat így a baba a kiírt napig, vagy kezdjem el minél hamarabb bepakolni a táskát, meg elintézni a még hátralevő dolgokat?

Kinek mi a tapasztalata, a nyákdugó távozása után mennyi idővel indult be a szülés?

34+5 hkm



2023. máj. 18. 23:34
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

A válaszok alapján akkor ebből nem nagyon lehet megmondani, hogy mikor jön a baba. Nekem nem volt véres egyébként, csak sárgás,kocsonyás és nagyon nagy adag.

Nemi életet lehet élni a nyákdugó távozása után? Megnő a fertőzés veszély, vagy a magzatburok még mindíg védi a babát? Szívesen fogadom tapasztaltabbak tanácsát, nekem még csak első baba.

2023. máj. 19. 13:03
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Erről az orvost kérdezd,de megnő a fertőzés veszély persze.A méhszájad nyílik,és nincs semmi akkor ami lezárná,vagyis nem tudni ugye,hogy mennyi maradt ott.A magzat burok ott van,de a ferőzés felszállhat a méhedbe,a burok önmagában nem véd eléggé.Szóval mindenképpen azt javasolnám,hogy orvost kérdezz meg,az a biztos.
2023. máj. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!