Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kecskeméti kórház tapasztalat?...

Kecskeméti kórház tapasztalat? Dokik, nővérek, csecsemősök?

Figyelt kérdés

Kérlek, ha van tapasztalatod akkor írj pár sort az ellátásról.

Köszönöm szépen ☺️



2023. máj. 19. 18:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Idén szültem Kecskeméten sürgősségi császárral. Onnan írom, hogy a szülőszobára kerültem, mert előtte az ultrahangos hölgyek említésre sem méltóak, olyan parasztok (előtte nem jártam Kecskeméten UH-n). A szülésznők egytől egyig mind nagyon kedvesek voltak, az orvosok között vannak nagyon fiatalok, ők is jófejek, az idősebbek sem voltak bunkók, de 2 mondatot se szóltak hozzám, ha nem volt muszáj. A szülőszobai csecsemős nővér egy tündér volt, a műtőben is mindenki nagyon kedves. Van aranyóra, császár után a szobában, hüvelyi után a szülőszobán egy külön teremben. Császárnál apuka nem lehet bent, csak a műtő előtt, de akkor ő kapja meg a babát. 3 napot voltunk bent, az osztályos szülésznők is kedvesek voltak, az ottani csecsemősök kritikán aluliak, ha mondtak is valamit, azt is kár volt. Ha viszel cumit/cumisüveget/tápszert, akkor jól dugd el, utálják. Amúgy bármikor adnak pótlást ha kell, választhatsz, hogy tápszer vagy anyatej. Vigyél mellszívót és bimbóvédő krémet. A védőnők kedvesek, a vizitek feleslegesek, amúgy a 3 napban kb. senki ránk sem nézett, csak utolsó nap levették a kötést és kész. A szobák kétágyasak, saját fürdő+wc-vel, ez tök jó, de csak tessék-lássék takarítják. A kaja borzalmas volt. A baba melletted van 0-24, vizsgálatokra is mehetsz vele, a vérvételt nem ajánlják megnézni. Babát csak a kiskocsiban tolhatod ki a folyosóra, kézben tilos kivinni, és nem aludhat melletted. A babának csak popsitörlőt, illetve fotózós/hazamenős ruhát kell vinni, minden mást adnak. Ha van még kérdésed, nyugodtan írj privátban.
2023. máj. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Csatlakozzon facebookon Kecskeméti csoportokba.

Én 2014-ben és 2020-ban szültem ott, egy rossz szót nem tudok mondani

2023. máj. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm 🥰

Hihetetlen, hogy azt hallani, hogy a csecsemősök mindenhol iszonyatosak. Komolyan ilyenkor elgondolkodtató, hogy szakmai követelmény?

Egyenként így, ahogy leírtad első, nem hangzik rosszul.

2023. máj. 20. 05:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!