Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nemi herpesszel lehet szülni...

Nemi herpesszel lehet szülni természetes úton?

Figyelt kérdés

Azt hallottam, ha épp akkor nem aktív a vírus, akkor nem lehet baj.

Nekem minden vágyam, hogy természetes úton szüljek.


2010. okt. 11. 00:12
 1/4 anonim ***** válasza:
65%
Sajnos nem lehet, nemi herpesz esetében császároznak. Az mit jelent, hogy nem aktív?
2010. okt. 11. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hogy csak passzívan van a szervezetben, de nem aktiválódott.

Bizonyos időközönként teszi ezt (pl. legyengült immunrendszer), ilyenkor fáj, piros hólyagok jelennek meg stb.

2010. okt. 11. 00:38
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet. Én természetes úton szültem. Terhességem alatt egyszer meg is jelentek a hólyagok. Szerencsére szüléskor épp szunnyadt a vírus. A babámnak semmi baja, két éves gyönyörűség. Valóban csak akkor jelent veszélyt, ha épp aktív. Nálam a borotválkozás után volt esélyes, hogy eljön, ezért az utoló 3 hónapban már hanyagoltam. Nem zavarta a nőgyógyászom, ő maga javasolta. Drukkolok hogy neked se okozzon gondot!
2010. okt. 11. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha passzív, akkor szülhetsz hüvelyi úton (mint én). Csak akkor császár, ha épp aktív és fertőz.
2010. okt. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!