Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Sex szülés után?

Sex szülés után?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Lassan 11 hete született a babám hüvelyi úton, gátmetszéssel.

Kb a 9.héten próbáltunk finoman együttlenni, de olyan volt mint újból elveszteni a szüzességem...rettenetesen fájt :( az érzékeny bőröm miatt felis repedt. Ma újból megprobáltuk de nem sikerül :(

6 hetes kontroll előtt gondoltam erőt veszek magamon és le kukucskálok mit látok. Valami a hüvelybemenetembe "lóg" úgy néz ki mintha redők lennének rajta. Érzésre pedig határozottan a hüvelybemenetnél van valamint a hüvely érzésre teljesen más mint szülés előtt volt, kúp miatt kellett felnyúlnom dehát a kúp oldalirányba elveszet 😅🫣 fentebb se tudtam tenni. 6 hetes kontrollon mondtam dokinak, hogy olyan mintha meglenne süllyedve valami, ő azt mondta semmi ilyet nem lát, de manuálisan nem vizsgált



2023. jún. 10. 02:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
Korán van, várjatok még. A 6 hét sajnos egy minimum idő, nem azt jelenti, hogy onnantól 100%, hogy mehet a menet. Nálunk fél év volt, mire nem fájt iszonyúan, kb 9 hónap, mire újra ment síkosító nélkül. Olvasgass vissza ilyen kérdéseket, nagyon sokan hasonló tapasztalatatokról számolnak be.
2023. jún. 10. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
59%
Leírás alapján hüvelyfalsérv. Csoda egy doki lehet.
2023. jún. 10. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
81%
Nekem is tökéletesen ugyanilyen volt, mint amit leírsz. Teljesen kétségbe estem. Nekem is azt mondta az orvos, hogy ez szülés után normális. Kb. fél év volt, mire teljesen rendbe jöttem, annyi idő kellett, hogy ne sírjak a fájdalomtól minden szex elején. De amúgy mindig csak az eleje fájt, az első pár perc, utána “bejáródott”. :D kitartás, jobb lesz! Addig is próbálkozzatok azért szerintem, én nem adtam fel, mert könnyen el lehet szokni az intimitástól, és ha hetek meg hónapok kimaradnak nélküle, akkor nehezebb újrakezdeni.
2023. jún. 10. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
43%
Kedves utolsó! Addis is próbálkozzanak? Ha fáj neki, szerinted próbálkozzanak tovább? A szex célja, hogy mindkét fél élvezze.
2023. jún. 10. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tényleg se sérvem, se semmim nem lett, direkt kértem másodvéleményt is más orvostól, orvosi értelemben a 6 hét után teljesen rendben voltam, kézzel én is éreztem, hogy minden olyan, mint előtte, de mégis volt 6 hónap, mire képesek voltunk szexelni, addig iszonyúan fájt. Pedig a férjemnek normál méretei vannak, és nagyon türelmes volt velem, semmit nem erőltettünk. Fogalmam sincs miért. És ha kimarad pár hét, még mindig egy kicsit fura az eleje, de most már oké.
2023. jún. 10. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Azért egy gyerek kihordása nagyon leterheli az egész testet, szervezetet. Konkrétan szinte minden elmozdul a helyéről. Idő kell mire helyre jön. Ez lehet akár 1 év és lehet 6 hét is. Nem vagyunk egyformák. A babáink sem azok. Ez így természetes.
2023. jún. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
86%

#2, imádom hogy így látatlanban okosabb, mint egy orvos.


Kérdező, adj időt magatoknak. Legtöbben fél évet mondanak, mikor kezd helyreállni a dolog. Ha kell sok sikosító is használhat és hosszú előjáték. Esetleg behatolás nélkül is fent lehet tartani az intimitás. Türelem!

2023. jún. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
82%
Nekem császárom volt, mégis kb fél évig őrülten fájt.
2023. jún. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
80%
Óvatosan kell ezt csinalni. Menj magán dr-hoz!
2023. jún. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
18%
Esetleg több pozíciót kipróbálni? Nekem a szokásos pozíciók eléggé fájtak, aztán sikerült megtalálni azt a helyzetet, ahogy sokkal kevésbé fájt. Kb 2 hét 2 naponta szex után megszoktam, "bejáratódott", ahogy írták, és utána már nem fájt. Illetve 1 éves a lányom és a mai napig néha beszúr a gátmetszés helye szex közben, de az nekem már nem a zavaró kategória.
2023. jún. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!