Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Sex szülés után?

Sex szülés után?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Lassan 11 hete született a babám hüvelyi úton, gátmetszéssel.

Kb a 9.héten próbáltunk finoman együttlenni, de olyan volt mint újból elveszteni a szüzességem...rettenetesen fájt :( az érzékeny bőröm miatt felis repedt. Ma újból megprobáltuk de nem sikerül :(

6 hetes kontroll előtt gondoltam erőt veszek magamon és le kukucskálok mit látok. Valami a hüvelybemenetembe "lóg" úgy néz ki mintha redők lennének rajta. Érzésre pedig határozottan a hüvelybemenetnél van valamint a hüvely érzésre teljesen más mint szülés előtt volt, kúp miatt kellett felnyúlnom dehát a kúp oldalirányba elveszet 😅🫣 fentebb se tudtam tenni. 6 hetes kontrollon mondtam dokinak, hogy olyan mintha meglenne süllyedve valami, ő azt mondta semmi ilyet nem lát, de manuálisan nem vizsgált



2023. jún. 10. 02:34
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
85%
Szintúgy, mint 8-as válaszoló. Császár után is fél év kellett, mire nem fájt borzalmasan. Emiatt gondolom, hogy ebben a dologban nem csak a gátseb játszik szerepet, hanem a hormonok is, alacsonyabb a libidó, nem úgy nedvesedsz, stb.. meg biztosan vissza kell rendeződnie belül is a dolgoknak. Türelmet, kitartást!
2023. jún. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
84%

Hát csajok, rendesen próbára vagyunk téve páran a kapcsolatunkkal együtt.

Kitartást minden jó anyának❣️

2023. jún. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
80%
Az első szülésem után 6 hónapig fájt a behatolás (volt gátmetszés). A második baba után 6 hét után már jó volt (picit érzékeny volt, de nem fájt), 3 hónap után már az érzékenység is megszűnt. A másodiknál gátvédelemmel szültem, de a régi seb sérült picit és így lett pár öltésem. Az első után azt hittem soha nem tudok többet szexelni, de csak időt kellett hagyni a testemnek.
2023. jún. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
75%

"imádom hogy így látatlanban okosabb, mint egy orvos."


Mivel az orvosa se nézte meg, nem volt több információ birtokában. A hüvelysérv manuális vizsgálattal állapítható meg, nem képalkotóval. Az meg kimaradt.

2023. jún. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek! :)

Így már nyugodt vagyok, bepánikoltam, hogy 6 hetre helyre kell jönnie mindennek 😅 mivel mi denki ezt a 6 hetet mondja 🥲

2023. jún. 10. 17:22
 16/16 anonim ***** válasza:
46%

Kedves 4es! Igen, én ezt tudom tanácsolni. Mondom, nekem is csak az első pár perc volt fájdalmas, utána már ment. De ha az elején nem próbálkozom tovább, akkor sosem tudom meg, hogy valójában megy ez, csak csinálni kell. Szerinted tényleg olyan hülye vagyok, hogy fél éven keresztül megerőszakoltattam magam a férjemmel, és elszenvedtem minden együttlétet a kedvéért?

3as voltam..

2023. jún. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!