Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Anyukák! Hogyan éreztétek...

Anyukák! Hogyan éreztétek magatokat, közvetlen a szülés utáni pár órában?

Figyelt kérdés
Mi történt utána? Nyilván nincs két egyforma szülés és van akit császároztak, de pont ettől érdekes.

2023. jún. 13. 11:46
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
90%
Elsőnél nagyon furán. Mert minden új, és nagyon fájdalmas volt. Különösen 6 órával a vágás utáni talpraállítás, érzéstelenítő nélkül. Na azt, akkor amit előszőr érzett az ember, soha senkinek, még a legnagyobb ellenségemnek sem kívánom. Nem sírtam, de a szememből ömlött a könny.
2023. jún. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
67%

1+ A műtét majdnem befejezése előtt, meg elájultam, a férjem mondta, aki végig bent volt velem, hogy nagyon kapkodtak.. már csak az intenzíven való ébredésem volt érdekesebb ennél:D Változatosság kedvéért:D


Kárpótólt a gyerek később..

2023. jún. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
55%
Minden rendben volt (császár). Fura volt, hogy nem érzem a lábam pár órát. Aztán 6 óra múlva szóltak, hogy zuhanyozzak és meglepődtem, mert egészen könnyen ment.
2023. jún. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
89%
3 Akkor csak én fogtam ki olyan intenzív szobát, ahol 6 császárosból 5 ordított mikor elsőként felállították. Az egyedüli voltam aki nem. Mindannyian első műtétesek voltunk.
2023. jún. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Hüvelyi volt mindkettő, az első hosszú, a második rövid.


Az elsőnél gyenge voltam mint a harmat, fáradt, nem tudtam enni és inni sem közben, ráadásul komplikáció miatt a babát is rövid ideig hagyták nálam, aztán elvitték megfigyelni. Amikor másfél óra múlva talpra állítottak, kb eldőltem hanyatt. Órák múlva is a romjaimból szedtem magam az osztályon. Akkor lett jobb amikor enni és inni tudtam rendesen, de napokig tényleg ramatyul néztem ki és úgy is voltam.


A második ezzel szembe gyors szülés volt, komplikációk nélkül, a baba is velem maradt. Egy kis pihi és szoptatás után felültem, megreggeliztem a nem túl gusztusos kórházi kaját (a vasszöget is betoltam volna vajjal), ittam és a férjemmel csacsogtam, telefonáltam, babáztunk. A saját lábamon sétáltam át a gyerekágyra, ami az első rémes szülés után nagy eredmény volt nekem. Nagyon hamar regenerálódtam, az aranyeremet leszámítva már másnap kutyabajom sem volt.

2023. jún. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
82%
Nagyon fáradt voltam.
2023. jún. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
86%
Hagyományosan szültem. Kicsit szédültem utána. A gátsebemre a következő napokban kértem gyógyszert és jeget, mert rettenetes volt. Még egy fél évig-évig nem volt programunk apukával, annyira érzékeny maradt.
2023. jún. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Hüvelyi szülésem volt, 24 órás vajúdással. Én fizikailag eszméletlenül fáradt voltam, és azért fájt mindenem alul, fekve is. Alig bírtam mozogni.

De lelkileg teljesen fel voltam dobódva, hogy végre vége a terhességnek, mert már nagyon terhes volt a végére.

2023. jún. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
84%
4 Igen, én is láttam több ordító csaszarost. Féltem is nagyon. Aztán alig fájt, szerintem szerencse kérdése.
2023. jún. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Több mint egy nap vajúdás után szültem meg a lányom. Hogy éreztem magam utána? Megkönnyebbülni sem volt erőm, hogy végre vége van 😂 Utána még másfél napig felállni is kellemetlen volt, annyira szédültem.
2023. jún. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!