Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Bababarát kórházakban alhat...

Bababarát kórházakban alhat velem egy szobában a pici szülés után, vagy mindenképpen elviszik őt első éjszaka hogy tudjon az anyuka pihenni?

Figyelt kérdés
2023. jún. 28. 16:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon örültem, hogy velem maradhatott, de úgy lett volna tökéletes, ha mondjuk néha betehettem volna abba a tologatós kocsiba, amiben a folyosóra lehetett kivinni a babákat, amit valami oknál fogva nem volt szabad...

2 napig indították a szülést, mikor végre megindult, akkor ugye 12 órát vajúdtam két éjszakai minimális alvás után, és a szülés utáni két napon se mertem elaludni úgy, hogy az én ágyamban volt a baba... alig vártam, hogy hazaérjünk, és csak pár órát aludjak nyugodtan :)

2023. jún. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%
A nővérek nem babysitterek.
2023. jún. 29. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Én a Bajcsyban szültem, megkérdezték hogy szeretném, velem legyen éjszakára a baba, vagy hozzák majd hajnalban. Ezen kívül ők maguk mondták, hogyha zuhanyozni szeretnék vagy bármi, nyugodtan vigyem hozzájuk .
2023. jún. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Vidéki kórházban szültem.

Késő délután, császárral így első éjszaka nem volt velem. Egyébként végig velünk vannak,csak vizsgálatokra és fürdetni viszik el. Egy nap 2*15 percre lehet a csecsemőseknél hagyni,pl elmész büfébe, sétálni stb..

2023. jún. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Én SOTE 1-en szültem, ott van az ágyad mellett egy kiskocsi, abban lehet magadnál tartani a babát, de nálunk mindenki azonnal ágyba vette magához, azért sem szólnak. Bármikor le lehet adni a babát egész éjszakára is, egy szobatársam szülés után le is adta, egy fél rossz szót nem szóltak érte.
2023. júl. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!