Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Debreceni Klinika apás szülés...

Debreceni Klinika apás szülés hogyan működik?

Figyelt kérdés
Kell előzetesen tanfolyam, vagy vmi ilyesmi? Nem debreceni lakos vagyok. De ott fogok szülni.
2023. júl. 19. 01:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell semmi. Sőt ruhát is adnak ott. Amikor ma már felvisznek a szülőszobára, akkor már lehet szólni a párodnak, hogy jöjjön.
2023. júl. 19. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszod. Ha már így segítettél, még egy kérdéssel zargatnálak,ha megengeded. Debrecenben is van fizetős VIP szoba? Gyakorlatilag annyit szeretnék, hogy egyedül lenni, semmi mást. Van ilyenre lehetőség?
2023. júl. 19. 02:16
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt sajnos nem tudom, de szerintem nincsen.
2023. júl. 19. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Régen volt "vip" (ugyanolyan leamortizált szoba, csak egyszemélyes), covid óta állítólag nincs, de a védőnőd többet tudhat.
2023. júl. 19. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
54%

Én tavaly szültem, azt mondták hogy a covid óta már nincs. Illetve nem csak a covid miatt, hanem a klinika és a kenézy összevonása miatt, annyira sok a kismama, hogy szükség van a vip szobák kórtermesítésére. Amúgy a 2 ágyas nem vészes egyáltalán. Legalább volt kihez szólni, meg volt aki szemmel tartotta a babámat amíg a fürdőt használtam gyorsan.

Az meg hogy a párod mikortól mehet be a szülésre, az attól függ hogy mennyien vannak. Ha nagyon sokan, akkor csak a kitolásra, addig kint várakozik. Ha viszonylag kevesen, akkor vajúdás közben is melletted lehet.

Semmilyen tanfolyam nem szükséges és valóban adnak ruhát is, szóval felesleges apás szülő szettet venni.

2023. júl. 19. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
54%
Miért nem mész a Kenézybe? Ott 1-2 szobás ágyak vannak, nagyobb az esélye, hogy egyedül legyél, mint a Klinikán.
2023. júl. 19. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az infókat mindenkinek.


4 - Sajnos nem tudja, mert nem Debrecen környékén élek.


6 - Megkérdezem majd az orvosom, hogy mehetek-e oda. A sima klinikán találkozom vele legközelebb az utolsó NST-n.

2023. júl. 19. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!