Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha minden feltétel adott?

Ha minden feltétel adott?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ha minden feltétel adott lenne (ház, pénz, segítség, kor (pl 40 alatt) hány gyereket vállalnátok?

Jelenleg mennyi van?

Mennyit szeretnétek (abban az élethelyzetben amiben most vagytok, azaz mennyi gyereket "engedhettek" meg magatoknak?

Szeretnétek meg többet a meglevokon felül?

Köszönöm a válaszokat! ☺️


2023. aug. 12. 22:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
69%

Ha visszamehetnék az időben egyet sem.

2 van, ennyit "meg is engedhetünk magunknak", de ha a világ összes pénze, ideje és segítsége a miénk lenne sem akarnánk többet!!

2023. aug. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
83%

Egy van, az általad írt feltételek mellett TALÁN lenne 2.

De még csak 15 hós az első, egyáltalán nem biztos, hogy vágynék másodikra.

Szuper élmény vokt a szülés, jó volt a terhesség, az első 6-8 hónapban még bántam is, hogy nem tervezünk több babát.

De kiürültek a hormonok.

Imádom a gyerekem, de teljes a családunk.

2023. aug. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
72%
3 van,de a nagy 23 éves.Így olyan mintha csak a két kicsi lenne. Én nem tudom elképzelni magam 3-4 gyerekkel,akik közt kb.2 év van.Ez így tökéletes. :)
2023. aug. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
72%
3t szeretnék
2023. aug. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Jelenleg úton a második gyermekünk. Harmadikat én nem szeretnék vállalni, meg ha minden adott is lenne, az én idegrendszeremnek a 2 bőven elég. Úgy érzem, 3 felé már nem tudnék figyelni, túl sok teher lenne.
2023. aug. 13. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig is egy gyereket szerettem volna, mert úgy érzem a szeretetemet és a figyelmemet nem tudnám egyformán két gyereknek megadni, ezért inkább egy legyen, de neki mindent.

Mivel most vagyok várandós az első babammal és már 30 felett vagyok így biztos, hogy nem is lesz kettő. Egy dolog miatt gondolkoztam el néha, hogy egy fiú és egy lány lenne, de mivel ez nem garantált így végképp nem lesz kettő.

2023. aug. 13. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 1 van, elvaltam, ha összejönne még 1 kapcsolat ahol a másik félnek még nincs vagy max 1 van, akkor még 1et bevallalnek szívesen.
2023. aug. 13. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
75%

Régen ötöt akartam, aztán hármat. Ha visszamehetnék az időben, a fenti feltételekkel a mai eszemmel is hármat vállalnék.

Jelenleg egy sincs es 40fölött vagyok. Szóval már csak egyet akarok, de azt bármi áron.

2023. aug. 13. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

3-at.


Kettő van, és ennyi is marad, ez fér bele anyagilag.

2023. aug. 13. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
79%

Ha a világ összes pénze-ideje stb az enyém lenne, akkor szerintem 5 gyerekem lenne. Le lehet pontozni, de én tényleg ezt érzem. 😀

Kettő van, több nem hiszem, hogy lesz, bár anyagilag 3 még beleférne, de saját korban én sokallnám.

2023. aug. 13. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!