Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen tapasztalataitok...

Milyen tapasztalataitok vannak a következő magán szülészeti klinikákkal? Medicover, Maternity, DunaMedical

Figyelt kérdés

Bármi érdekel, de a fő 3 szempomtom, hogy választható-e orvos, a medicovernél nekem nem egyértelmű, aztán -szintén a medicovernél nem egyértelmű- a családi szobák elérhetősége, illetve hogy hogyan állnak a programozott császár gondolatához? Ha van személyes tapasztalatod, kérlek, oszd meg 🙂

(Van egy 3 éve készült ortopédiai szakvéleményem, amiben a szakorvos csm-et javasol, illetve a felnőttkori utókövetést végző orvos már 17 évesen is azt javasolta, de arról nincs papírom, viszont akihez terhesgondozásra járok azt mondta, ez nem feltétlenül lenne indok, meg lehetne próbálni, de én meg nem akarok semmit próbálgatni)

Illetve hol hányadik héttől fogadnak? Ezt sem mindenhol találtam meg...

Köszönöm szépen előre is a segítőkész válaszokat.


(Kérlek ne írjatok nekem pro-kontra érveket a pcs kapcsán, ez nem érdekel, a kérdésem nem erre vonatkozik, és nem akarok senkivel ezen veszekedni, köszönöm, ha ezt tiszteletben tartod 🙂 )



2023. aug. 16. 09:56
 1/5 anonim ***** válasza:
88%

Vannak facebook csoportok szerintem mindegyik szülészethez. "Xy helyen szülök/szültem"

Javaslom oda tedd fel a kérdéseidet, de még bölcsebb lenne az intézményeknél érdeklődni, már csak azért is, mert mindenki esete totál egyedi. Bizonyára van elérhetőségük, akár mail-en. Medicovernél pedig biztosan tudom, hogy szoktak lenni nyílt napok. Ott személyesen is tudsz kérdezni.

2023. aug. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%

Duna medicalvan szültem császárral, plusz pénzért választhatsz orvost. Utolsó pillanatban jöttem rá hogy ahova tartozom kórház inkább mészárszék és csak a dunamedical vett fel, a többinél már túl léptem az xy. Hetet. Nem emlékszem hány hét volt a határ, max írj rájuk facebookon.


Egyedül az zavart hogy végig ment a tuc-tuc zene az A38-as hajóról,szóval én füldugóval aludtam. A műtét jó volt, egy szemét éjszakás volt de az se vészes, mindenben segítettek és isteni volt a kaja. Volt arany óra is,amikor pokolian megfájdult a fejem vértapasz kezelést kaptam. Viszont ez lassan 2 éve volt és akkor nyílt a dunamedical szülészete,akkor még odatették magukat.

2023. aug. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Medicoverbe ne menj, nagyon rossz híre van.
2023. aug. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Maternityt ajánlom.

Bementem, mondtam mikor kérdezték mi az elképzelés a szülésre, mondtam császár. Oké szemrebbenés nélkül elfogadták a kérésem (minimális orvosi indokom volt csak).

Dunamedical az nagyon természetes párti. Medicover meg nagyon nem jó sajnos.

2023. aug. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Dunamedicalban csak orvosi papírt kértek de azt is csak a tervezés miatt. Most már az is természetes párti? nekem több éve volt már ott császárom.
2023. aug. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!