Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Magán szülészeti klinikákról...

Magán szülészeti klinikákról vélemény? Róbert Károly vagy Maternity?

Figyelt kérdés
Főként a Róbert Károly és a Maternity klinika érdekelne személyes tapasztalatokkal együtt. Mindenképp természetes szülést szeretnék, a Maternityről olvastam, hogy ott eléggé császár pártiak igaz ez?
2023. ápr. 18. 21:04
 1/5 anonim ***** válasza:
87%

A Róbert Károlyról tudok nyilatkozni. Volt azért ott is 1-2 érdekes beszólás, de szerintem csak rossz napjuk volt mert amúgy mindenki kedves volt.

Nagyon, értsd, NAGYON akarták (az orvosigazgató főleg) hogy természetesen szüljek, de esélytelen volt, nem tágultam, gyerek nyakán 2* az amúgy is rövid zsinór, nem is tudja a méhszájat belülről nyomni.

Szerencsére "csak" kb 22 óráig próbálkoztunk, majd egy gyors császár ahol mindenki szuper volt, nekem jó élmény volt az egész, ez COVID alatt volt de még akkor is foghatta apuka és egy picit együtt is lehettünk utána. Kaja nagyon jó volt, nővérek rendesek, kérdezni mindig lehetett.

Én kifejezetten örültem hogy hamar hazajöhettünk, gyorsan gyógyultam itthon, bár, a benti ágyakat azért visszasírom, nagyon szuperek voltak (háttámla- és lábemelősek).


Összességében jó élmény volt, bár főleg a fogadott dokim miatt választottam.

2023. ápr. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Róbert Károlyban szültem. Csodálatos élmény volt, még úgy is, hogy csak program császárom lehetett sajnos.
2023. ápr. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Saját tapasztalatot nem tudok írni, mert államiban szültem, de egy jó barátnőm és a sógornőm is a Maternityben szült, utóbbi kétszer is. A barátnőmnél fő szempont volt, hogy lehetőleg hüvelyi úton szülhessen, ez alapján is választott ott orvost, aki viszont megijedt a baba várható méreteitől és végül mégis vágott. Utólag nem lehet megmondani, hogy mennyire lett volna problémás a hüvelyi. A sógornőm eleve császárt szeretett volna, az orvos meg úgy volt vele, hogy legyen, ahogy szeretné, így mindkétszer császározták. A dolgozókra, lehetőségekre, ellátásra egyikük sem panaszkodott.
2023. ápr. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Maternityn szültem, sosem választanék mást. Minden tökéletes volt. Igaz nekem programozott császár volt, mert én rettegtem a természetes szüléstől. De a választott orvosom alapból természetes szülés párti. Mégsem szólt semmi rosszat, hogy császárt szeretnék, azt mondta hogy itt a kismama az első, és az hogy ő mit szeretne, neki hogy a legjobb. Végig is kísérte az egész szülést és a bent töltött napokat ez a hozzáállás. :)
2023. ápr. 19. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

10 hónapja szültem a Róbertban ügyeletben, 3.5 óra alatt kint volt a baba gátvédelemmel. Szuper szülésznőm volt, nagyon törekedett rá, hogy sérülésmentes legyen a szülés.

Az ott töltött 3 éjszaka jó volt, mindenki kedves volt, a fürdő első osztály (államihoz képest ahol feküdtem bent terhesség alatt) és a kaja is príma volt.

2023. ápr. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!