Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mikor indítják meg?

Mikor indítják meg?

Figyelt kérdés
Tegnap fektettek be 41+1 hetesen. Nst-n és uh vizsgálaton kívül nem volt más vizsgálat. Mivel jó az nst,indításról szó sincs mostanában. Kérni lehet az indítást? Volt valaki még hasonló helyzetben? Szerintetek mi a helyes döntés? Ha nem csinálnak semmit,másik korhazba menjünk?

2023. szept. 14. 05:39
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
83%

Miért mennél masik kórházba? Nem is mehetsz.

28 napos ciklusaid voltak mindig?

2023. szept. 14. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:
Mehetnék másik kórházba,ugyanis a tartózkodási helyem más mint a lakhelyem... 29-neha nagyon max 33 naposak voltak a ciklusaim. De ha így nézzük akkor is már terminus túllépésről van szó. Ráadásul itt magzatvízet sem néznek.
2023. szept. 14. 05:59
 3/41 anonim ***** válasza:
100%
Jövő hétig biztosan nem csinálnak semmit, ha nem indul meg magától.
2023. szept. 14. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:

Nem biztos,nem tudom mi itt a hatar,mennyit várnak... kórháza válogatja.

Az nagyon nem lenne jó,akkor már 42. Hétben leszek. Azert illene megnezni a magzatvízet...

2023. szept. 14. 06:18
 5/41 anonim ***** válasza:
83%

És mégis miért kellene megnézmi a magzatvizet?

Szerintem van ott elég orvos, nem kell neked kombinálni.


Nálunk pl 41+6-ra indítanak.


Ha nincs probléma, akkor biza neked se valószínű, hogy lesz


Aláírom, hogy unod, nem akarsz benn feküdni, stb. De ez nem kívánságműsor.


A kiírt nap, nem egyenlő a szülés napjával. Egy normál terhesség a 42.hétig tart. Elötte csak terminus túllépésről beszélünk.

Szóval pont nem vagy semmiről lemaradva. Hidd el, az orvosok tudják mit csinálnak. Itt most nem a te kényelmed a legfontosabb.


(Egy 2x 41.hét után szült anyuka)

2023. szept. 14. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
100%
Én a hétvége miatt mondom, hogy nem fognak indítani
2023. szept. 14. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is vártak, mivel minden rendben volt, szerencsére 41+2-n elindult és 41+3-ra lett meg.
2023. szept. 14. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
100%
Ha belekakilt volna a vizébe, akkor az látszana az NST-n is, nyugi. Rendben van a babád. Én pont a másik oldalon szenvedek, 40+0 már ott totyogott az orvos, hogy repesztheti - e a burkot, én meg 41+ is inkább várnék, amíg jó az NST. Szerencsére van is erre lehetőség, csak morcosak érte. Indításnál jelentősen megnő az esély a császárra. A burokrepesztés és az oxi meg kifejezetten megterheli szegény babát, még ha nem is esnek le az életfunkciói kritikusan. Ha valaki, én együtt tudok érezni, hogy milyen nehéz túlhordani, de a babád érdekében bírd még ki picit. Nemsokára ott lesz veled, és plusz mínusz egy hét annyira nem fog számítani.
2023. szept. 14. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
88%

De miért nem az orvost kérdezed meg? Ha te sem tudod mi ott az indítási protokoll akkor mi honnan tudjuk? De most komolyan nincs szád hogy megkérdezd?

Te magad írtad hogy kórháza válogatja...

2023. szept. 14. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:
De van szám!!! Csak hiába kérdezek, leterelnek, meg azt mondják, itt a hétvége nincs indítás! Igazából az érdekelt volna,hogy jart- e már más is így,és lett-e belőle baja,mert azt olvasom sok helyen,hogy ilyenkor már belekakilnak a magzatvizbe, és az akár szövődménnyel is járhat.
2023. szept. 14. 09:00
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!