Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Honnan tudtátok, hogy beindult...

Bogica0616 kérdése:

Honnan tudtátok, hogy beindult a szülés és nem jósló fájásotok van?

Figyelt kérdés
2023. szept. 16. 18:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
37%
Ha abban a helyzetben vagy, akkor tudni fogod.
2023. szept. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
33 hetes vagyok.Sok mensi szerű görcsöm van, illetve alhasi is ami sugárzik pl: a lábamba. Has feszülés érzet. Ezek elméletben jósló szerüek. Félek, hogy nem ismerem fel időben. Tőlünk minimum 1 órára van a kórház. Szóval kell bőven idő, hogy beérjünk vagy a mentő kiérjen.
2023. szept. 16. 18:45
 3/19 anonim ***** válasza:
Szivárgott a magzatvíz
2023. szept. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
62%
Onnan, hogy rendszeresen jöttek.
2023. szept. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
58%

Én pont anyukámmal beszélgettem és ő vette észre, hogy időközönként felszisszenek.

És igaza lett

Vannak appok, amik a fájások sűrűségét és hosszát méri, és azt is kiírja, hogy most kezdj el pakolni a kórházhoz, vagy most kell elindulni

De érezni fogod, hogy ez egyre gyakoribb és egyre fájdalmasabb, de valakinek először a magzatvíz vagy a nyálkadugó távozik, ez nekem 2 nap vajúdás után volt

2023. szept. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nem igaz, hogy 100%-ra meg lehet különböztetni. Nekem beindultak a (jósló)fájások, 4 órán keresztül jöttek, sűrűsödtek, nem múltak el zuhanyra, helyváltoztatásra, a végén fájás közben már nem tudtam beszélni. A 4. órában, mikor már lassan indulni akartunk, éreztem, hogy egyik percről a másikra csökken az intenzitás, majd teljesen el is múltak.


Órákon át nem volt utána fájás, tettem-vettem, majd egy jó fél nap múlva beindult megint és megszültem 3 óra múlva.

2023. szept. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Elsőnél egyértelmű volt, mert elfojt Niagara-szerűen a vizem.

Másodiknál nem volt egyértelmű, pedig mindenki azt mondta, hogy "á, azt nem lehet eltéveszteni akkor se, ha fájásokkal indul". Dehogynem...

Volt fals riasztásom, ami miatt fel is vettek osztályra, mert nekik se volt egyértelmű.

Utána amikor végül tényleg beindult, már teljesen biztos voltam, mert az a "mindjárt itt roppanok ketté"-fájás terített le, fel se bírtam állni, csak négykézláb kínlódtam. 4 órán belül meglett.

2023. szept. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
*folyt
2023. szept. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Erős menzesz szerű görccsel kezdődött, aztán jöttem rendszeresen a fájások, amik egyre sűrűsödtek.
2023. szept. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Szinte pontosan 10 percenként jöttek a fájások.
2023. szept. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!