Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ilyen szülés lehetséges...

Ilyen szülés lehetséges császárral vagy le kell róla mondanom?

Figyelt kérdés
Csak császár jöhet szóba.Szeretném én megkapni elsőnek a babát és nem órák után. Volt valakinek ilyen tapasztalata valahol államiban vagy ilyen csak magán intézményben lehetséges?

2023. szept. 17. 14:25
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem ez magánban sem lehetséges, mert a hasadat össze kell varrni és azt nem tudják úgy hogy rajtad fekszik a baba.
2023. szept. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
93%

Max megmutatják. De ott még méhöblítés,varrás, egyebek hátra vannak.

Semmi nincs abból, ha apuka kapja meg. Nálunk is így volt. Rögtön megnyugodott a hangjára 😀.

2023. szept. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Varrás után gondoltam. Sajnos egészségügyi okok miatt császár kell, megpróbàlni sem tudom természetesen, mert 3 orvosi probléma is indokolja. Előre el vagyok keseredve amiatt, hogy kimaradok számomra fontos dolgokból. Szeretnék a babához beszélni, megsimogatni amilyen hamar lehet.Ezért kérdezem, hogy létezik-e ilyen lehetőség valahol.
2023. szept. 17. 14:45
 4/25 anonim ***** válasza:
28%
Ez aztán nagyon fontos dolog, irigyellek a problémáidért.
2023. szept. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
14.40 :Megkérdezhetem, hogy kötődésben nem okozott problémát? Valamiért tartok attól, hogy jobban ragaszkodik ahhoz a baba, akihez elsőnek kerül.
2023. szept. 17. 14:50
 6/25 A kérdező kommentje:
14:48 :Nekem fontos. Egy műtéttel befejezett vetélés és rengeteg várakozás után szerintem érthető, ha a lehető legjobb 'első találkozást' akarom a babámmal.
2023. szept. 17. 14:56
 7/25 anonim ***** válasza:
68%
Igen,sajnos az embergyerekek azokhoz ragaszkodnak,akit először meglátnak, így vigyázni kell császáros szülésnél,nehogy az orvost lássa meg először,mert akkor aztán annyi volt. Igazából azért is viselnek kesztyűt a műtétnél,nehogy ők érjenek hozzá először, ezzel megpecsételve a sorsukat. Az én gyerekem sajnos a doktor urat látta meg először, azóta is őt szólítja anyának. A férjem volt a második, aki megfogta, így kész,kiestem, sajnos nem lehettem az anyja, mert képtelen lett volna kötődni hozzám. Most már 7 éves a lányom és meg mindig nem érti,ki vagyok és mit keresek itt.
2023. szept. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
94%

Nem okozott. Sőt,örültem,hogy megnyugodott a férjem hangjától. Suttogott ott a fülébe 😀.


2 évig szoptattam, full anyás és apás a lányunk. Semmi probléma nincs a kötődésével. Nem ezen múlik.


Sőt,a mi kórházunkban császár után 2 napig csak szopni hozták a babákat 3 óránként. Ezt is túléltük.

Pár nap csak. Utána lehetsz vele eleget :).


Ne misztifikáld túl. Pic-en lévő babák is kötődnek. Pedig ott inkubátor is van.

2023. szept. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
24%
Jesszus mennyi érzéketlen tuskó van itt. 3 csaszaron vagyok túl, írj rám privát, ha érdekel, igenis fontos a korai kontakt, de nem életreszóló ha elmarad. Győrben műtét után pl apuka már ott vár a babával és onnantól együtt lehettek. Amúgy pedig igenis létezik olyan hogy még a műtőben kiemelés után szoptathat az anyuka csak sajnos nem Magyarországon.
2023. szept. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 babyboom567 ***** válasza:
78%
túlgondolod
2023. szept. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!