Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ilyen szülés lehetséges...

Ilyen szülés lehetséges császárral vagy le kell róla mondanom?

Figyelt kérdés
Csak császár jöhet szóba.Szeretném én megkapni elsőnek a babát és nem órák után. Volt valakinek ilyen tapasztalata valahol államiban vagy ilyen csak magán intézményben lehetséges?

2023. szept. 17. 14:25
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
88%

8# Egyetértek. Nálunk öcsém 98-ban született 29 hétre. Rengeteg időt töltött inkubátorba,ráadásul sokszor mire anya odaért már megetették,stb. Konkrétan a mai napig jobban anyás,mint én voltam valaha. :D Akkora kötődés van köztük,én mindig apa felé húztam,pedig ő aztán még egy pelenkát se cserélt alattam soha nemhogy a szülésnél ott legyen.

Amúgy én is ezt gondoltam,hogy tökéletesre szerettem volna,aztán persze a sors közbeszólt,úgyhogy császár után láttam 2 percre,majd azonnal inkubátorba került,ugyhogy apuka meg se foghatta,sajnos. Én pedig másnap reggel először,mert komplikációk voltak nálam. Nagyon rossz érzés volt,de a férjemnek igaza volt,hogy élünk mindketten,egészségesen,konkrétan mit számít ez bármiben? Igaza volt,semmi,másfél éves lesz lassan,anyás-apás,bújik,stb. Semmi nem volt eddig ami arra utalt volna,hogy mekkora trauma volt az,hogy pár órával később találkoztunk és kezdtem szoptatni pl. Aki azt írta ez legyen a legnagyobb probléma,nyers volt viszont ez tényleg igaz.

2023. szept. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
93%
Magánban szültem ott megkérdezték rám rakják-e a babát vagy apának adják. Azt kértem apának adják inkább,ők bőr kontaktra elvonultak egy szobába,engem neg össze-vissza taszigattak amíg összevarrtak. Igen bagyon apás lett,de akkor is bőg hacén eltűnök. Picit sem értem hogy ne kötődne hozzám. Műtét után egyből szoptathattam.
2023. szept. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
89%

Műtét után megvizsgálták, aztán apának adták bőrkontaktra, közben engem elláttak és utána vittek hozzájuk.

Férjem mindenben kiveszi a részét, de inkább anyás így is.

2023. szept. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
91%
Péterfyben szültem, ott negyedórán belül velem volt a baba. Az pedig hülyeség, hogy kevésbé fog kötődni hozzád, ha elmerik vinni mosdatni mellőled vagy az apja mellkasán nyugszik addig, amíg összevarrnak. Engem kitoltak a műtőből, aztán hamarosan hozták a babát és 5 órán át rajtam feküdt. Az első percek nélkül is ragaszkodik és egészséges gyerek lett.
2023. szept. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Lehetsèges, de nem tudom, Magyarorszàgon hol van császárosoknak is aranyòra. De fura, hogy van olyan orszàg, ahol ùgy is össze tudjak varrni azanyàt, hogy nàla van a gyerek, van ahol nem.

Normális kòrhàzban csàszàrnàl is hamar megkapod, csak nem sok normàlis kòrhàz van Magyarorszàgon. Csàszàros babàknàl ha jòl tudom, ki kell a tüdejükből szìvni a folyadèkot, mert a hüvelyi szüles közben kiprèselődik, csàszàrnàl nem. De ez utàn nincs indok, amièrt egèszsèges babàt ne kaphatnàl meg azonnal.

2023. szept. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
79%

Ekkora baromságot. Ez is ilyen újhullámos hogyan hülyítsük meg az anyukákat dolog

Mindkettő szülés után elaltattak, csak 8-9 óra múlva kaptam meg őket. Apuka sem kaphatta meg. Köszönjük szépen nem lettek lelki nyomorékok 😁🙈

2023. szept. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
61%

Ki kell nyitni a szádat és mondani kell, hogy mit szeretnél. Az orvosi csapat meg ott, az aktuális helyzetben eldönti, hogy mi az, ami lehetséges. Nekem mindkét császáromnál azt mondták, hogy előre nem ígérnek semmit. ŐK is tudják, hogy az a legjobb ha mihamarabb megkapom a babát, de nem tudják előre megjósolni, hogy fog zajlani a műtét és milyen állapotban leszünk utána. A második császár után én kértem, hogy vegyék el tőlem a babát, mert nem bírtam megtartani. (Sok vért veszítettem és le voltam gyengülve)

A kötődés szempontjából fontosak a szülés körüli események, de ez csak egy tényező a millió más mellett. Igen, sérülni fog a kötődés, de ez a sérülés nem gyógyíthatatlan. Az aranyóra pótolható. Akár otthon is pótolhatjátok hármasban. Nyugodj meg, rendben lesz minden.

2023. szept. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
72%
Császáros voltam. Egyből rámrakták egy kicsit. Majd gyorsan összeraktak, kivittek az őrzőbe és megkaptam a babát.
2023. szept. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

Nálam császárnál eredetileg úgy lett volna hogy rámfektetik. (Apuka is bent volt mütèt alatt). Sajnos sok magzatvízet nyelt így elvittèk. Apuka kapta meg utána.

De ha nem lett volna komplikáció akkor velem lehetett volna. Államiba voltam, ès nem program császár volt.

2023. szept. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
80%
Amint osszevarrtak megkaptam en, elotte a ferjem addig. Szerintem igy tokeletes volt.
2023. szept. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!