Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Faros szülésindulásnál melyik...

Faros szülésindulásnál melyik a gyakoribb, a magzatvíz folyással vagy fájásokkal kezdődő?

Figyelt kérdés

2 fejvégű gyerekemmel a terhesség is ugyanolyan volt és a szülés is fájással indult mind 2x.

Most a 3.terhességem teljesen màs meg is voltam győzödve, hogy biztosan màs nemű mint az előzőek, de aztàn kiderült, hogy még sem. A többiektől eltérően medence végű. 39.hétben jàrok, testvérei 38.ban érkeztek. Akinek nem volt pramram császár azoknak, hogy indult a faros szülés?


2023. okt. 1. 22:38
A kérdező szavazást indított:
Magzatvíz folyás
Fájások
7 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem nem a baba fekvesetol függ. A magzatviz-elfolyassal induló szülések aránya egyébként is 1:10hez, szóval mindenképp valószínűbb, hogy fajasokkal indul a szülés.
2023. okt. 2. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tudok róla, hogy jelentős különbség lenne ebben. Nekem az első fejvégű volt, elfolyt a magzatvíz, a második faros, akkor fájásokkal indult.
2023. okt. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nekem végül magzatvíz folyással indult a faros szülésem
2023. okt. 28. 22:10
 4/5 anonim ***** válasza:
1es vagyok, gratulálok a babához ☺️
2023. okt. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2023. okt. 29. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!