Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Magzatvíz, vagy szimpla...

Magzatvíz, vagy szimpla bepisilés?

Figyelt kérdés
Hajnalba arra keltem, hogy "àzom" tócsa lett alattam. Ez volt hajnali 4kor. Azóta enyhe derékgörcsöm van. Annyira tudja nyomni a baba a húgyhólyagot, hogy ilyen szinten bepisijek álmomba? Vagy azért biztos ami biztos menjek be a nőgyógyra. (5hetem még hátra van a szülésig)
2023. szept. 6. 09:16
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Milyen a színe,szaga?Ha édeskés illatú,és áttetsző,vagy éppen zöldes(az ne legyen,mert akkzmeconium van a vízben), akkor magzatvíz.De lehet kapni betétet gyógyszertárban ami magzatbízre elszineződik.Én bemennék amúgy kórházba, biztos ami biztos.Megnéznek,ha nincs semmi, akkor úgyse tartanak ott,ha viszont szivárog a vizes, akkor fertőzés veszélyben van a babád.
2023. szept. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem hogy csak úgy bepisilnél álmodban. Magzatvíz tűnik valószínűbbnek. Inkább nézesd meg dokival az a biztos.
2023. szept. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Menj be! Nekem észrevétlenül tűnt el a magzatvíz, alig minimális szivárgás mellett.
2023. szept. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Nézesd meg, ha nem az vegyél betétet ami kimutatja a szivárgást a kesőbbiekben. A 3 terhessegemből csak a legkisebbnél volt szivargás a 39.heten alig eszrevehető volt,nem is minden pózban, vettem tesztet,mert gyanus volt es mivel elkékült, és időnkent angyobb adag tavozott már biztos voltam,hogy az, meg aznap meg is született, es kaptam antibiotikumot ne legyen fertőzés.
2023. szept. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Tettem be betétet hát kékes egy foltban, de olyan nagyon nagyon halványan. Indulunk a kórházba. Bár a belső hangom valahogy azt súgja, hogy kegyetlenül bepisiltem, ami elég ciki..
2023. szept. 6. 11:23
 6/24 anonim ***** válasza:
Annyi hoyg lehet kéke attól is ha túl savas a vizelet csak ugye akkor máshol van a folt
2023. szept. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Ha kék, akkor az a magzatvíz lesz.Nem tudsz annyira bepisilni észrevétlenül szerintem.Majd írj,hogy mi lett.Könnyű szülésr kívánok.
2023. szept. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
52%
Azért a vizeletnek elég jellegzetes szaga van. Meg csak úgy nem pisil be az ember álmában, hogy észre sem veszi. Ez szerintem víz lesz. Majd megirod mi lett?
2023. szept. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
51%
Ennyit nem is vártam volna ezzel. Nem tudom, hánykor keltél, de ennyi órát csak elvacakolni, betétezni. Ha nincs magzatvíz, de nem is indul meg a szülés, nagy baj is lehet.
2023. szept. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Minden rendben, szimplán valószínűleg bepisiltem.
2023. szept. 6. 13:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!